Free Energy

Alternativni zdroje energii, permakultura, ekologie atd..
Odpovědět
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

7. 4. 2014, 5:51

To bylo myslím v jednom tom videu, že to bude mít za 2 měsíce.

Stejně je to pech, že se taková věc, která by zachránila lidstvo, nakonec neuskuteční jen kvůli změně zaměstnání a nedostatku volného času.
To by se raději to lidstvo mohlo složit a zarefundovat vynálezci dvouměsíční dovolenou. Za ten přínos a světlé zítřky by to stálo.
Ale asi by to bojkotovali Rusové a Arabové, protože by přisli o kšefty. Tak v tom bude asi ten zakopaný pes, prostě ropná lobby. Škoda.
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1291
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice

7. 4. 2014, 8:10

Perpetuum mobile je o pár století starší nápad než parní, spalovací a elektrický motor, přesto to nikdy nikdo nedal dohromady, jo a o uhelné, ropné a elektrarenské lobby jistě v 17- 18 -19 století nikdo ani netušil, a že orloje a jiné stroje uměli.......
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

7. 4. 2014, 8:51

spotter.w.m píše:Ten jeden už to měl mít za 2 měsíce hotové :D :D
To bude narážka asi na mě takže ti to řeknu na rovinu. Změnil jsem zaměstnání a nemám moc volnýho času a když se nějakej čas najde tak opravuju dům.[/quote]
To byla reakce na to video :-)
já už taky jen 2 měsíce dodélávám frézku a už to trvá 2 roky 8)
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2572
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

8. 4. 2014, 12:25

A jiny dotaz (myslim, ze sem pasuje): boom (geo)patogennich zon je uz asi pryc (mam na mysli dobu kolem 1990 +/-), ale celou dobu :D mi vrta hlavou, na jakem principu a co vlastne merily ty jejich uzasne pristroje.

Znam (jsa hnusne deformovan technickym vzdelanim) celkem 4 sily - gravitacni, elmag. a slabou/silnou interakci.
Ty dve posledni ani laik ani bezna komercni firma asi nezmeri (i kdyz indikovat je urcite muzou :D), takze zbyva elmag. a gravitace.

Zastanci (mezi nimi i "ing."ove - nevyvolavat flames ohledne urovne vzdelani) mi tvrdili, ze to gravitacni ani elmag. neni, ale nejak mi neumeli vysvetlit :D , co to tedy je a jakym senzorem/prevodnikem ty jejich deprezske meraky (pro mene znale/drive narozene - bezne rucickove pristroje s elmag. civkou vuci magnetu) co meri.
Vypadalo to totiz uzasne - raficka jde dramaticky doprava, a nekdy, aby to neuniklo, tak i zarovka (solventejsi tam meli i LEDku) se rozzala, pripadne i maly reproduktorek zapipal (snad nikdo nemel geigerovske cvakani :D ).
Kazdej merak musel "bohuzel" mit baterku - "nezil ze vzduchu" ci dokonce primo z te zony.

Jak jsem vysledoval, v tomto tematu se pohybuje spousta povolanych :): tedy - jak to je - co a cim (senzor/prevodnik) se vlastne snima?
Osklivy predsudek, ze to byl jenom drobny podfuk na joudy predem odmitam :lol: .

Diky :) . Alespon umru aspon trosku poucen :D .
Uživatelský avatar
sechtech
Příspěvky: 152
Registrován: 4. 12. 2011, 4:18
Bydliště: západní Vysočina

8. 4. 2014, 1:26

trxtechnologies píše:skús nad tým pouvažovať inak- pouvažuj či je rozdiel medzi dvoma odpudzujúcimi sa magnetmi a tlačnou pružinou,,, možno si ušetríš energiu a peniaze na nejaký lepší projekt,
To by se v podstatě dala směs benzínu a vzduchu ve spalovacím motoru nahradit magnetem nebo pružinou.
No ale třeba tady "východňáři" :-D něco mají: http://youtu.be/wO5ASxjwi14" onclick="window.open(this.href);return false;
Bohužel nějak záhadně neukazují co je pod stolem.
MDF CNC router
TB6560 modrá čínská deska
Mach3, SketchUp+Phlatscript plugin
modelářství, elektronika,technika
Uživatelský avatar
jova
Příspěvky: 2510
Registrován: 2. 11. 2007, 1:40
Bydliště: Chýnov to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

8. 4. 2014, 8:07

Ale ukazují. Je tam třífázový motor i s přívodním kabelem :D
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22386
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 4. 2014, 8:14

vzdy jsem si rikal jak lidi s takovym vybavenim (takze asi ne uplne hloupi) muzou venovat tolik prace a casu na stavbu neceho co se da beznym myslenkovym pochodem vyvratit jako ze tam nikde zadna energie netece a neprebejva

nakonec jsem prisel na to ze jsou opravdu velmi chytri
uz jsem to tu psal
tady jde o jinou formu energie ktera vznika transformovanim lidske blbosti nadeje na hotove penize
jelikoz lidska blbost je nekonecna, nadeje (zejmena na lepsi zitrky) ta taky nikdy nekonci, tak je to dokonale pepetum mobile

aneb venujte jim svuj cas a svoji energii jejich perpetum mobile se bude roztacet rychleji a rychleji a penize potecou vic a vic
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
BIGG
Příspěvky: 153
Registrován: 31. 1. 2012, 9:42
Bydliště: Sedlište u Frýdku Místku

14. 4. 2014, 6:08

tak tady je další link https://www.youtube.com/watch?v=j-NLBSBRsBM" onclick="window.open(this.href);return false;

a pro ty co to chtějí hned stavět mám návod.
Přílohy
manual_qeg-user-manual-3-25-14.pdf
(4.08 MiB) Staženo 408 x
Uživatelský avatar
sechtech
Příspěvky: 152
Registrován: 4. 12. 2011, 4:18
Bydliště: západní Vysočina

15. 4. 2014, 3:01

BIGG píše:tak tady je další link https://www.youtube.com/watch?v=j-NLBSBRsBM" onclick="window.open(this.href);return false;

a pro ty co to chtějí hned stavět mám návod.
Zvláštní, jak ve videu věnují pozornost hlavně tomu přesvědčit, že to není napájené odjinud. :D
MDF CNC router
TB6560 modrá čínská deska
Mach3, SketchUp+Phlatscript plugin
modelářství, elektronika,technika
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

2. 6. 2014, 12:23

tak tu mám plány a maníka co chce tohle postavit
http://www.youtube.com/watch?v=P-a8QAeCoNU" onclick="window.open(this.href);return false;
tak mu to cvičně zpočítám
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1291
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice

2. 6. 2014, 3:37

Nezapomeň tam dát kurvítka, alespoň dvě, co kdyby to fungovalo? A co když to bude fungovat? A co na to Jan Tleskač?
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
ledvinap
Příspěvky: 793
Registrován: 8. 11. 2009, 4:40
Bydliště: Plzen

2. 6. 2014, 8:00

No hlavne by to chtelo platbu predem ... Aby ses nakonec nedozvedel, ze mas v dilne geopatogenni zonu a dynamoplechy nabity cernou energii ...
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

2. 6. 2014, 8:06

to je jasný :-) bez peněz se nic netočí :-)
uvidím musím nejdřív nějak zpočítat na co by to přišlo a pak si to nechat zaplatit. Jediné co nedovedu odhadnout je to navinutí, nemáte někdo kontakt na někoho kdo navijí toroidy? Případně pokud by byl zájem můžu sem hodit to pdfko kde je celý stavební postup :-)
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

3. 6. 2014, 8:42

Hod sem to pdf ko
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

2. 8. 2014, 12:19

Mam pocit ze to tu uz nekde bylo, ale nevim kde jde o vyrobu elektriny rotopedem, treba tohle

http://www.repofium.net/sx/tech/rotoped.html" onclick="window.open(this.href);return false;

klasika, automobilovy alternator, par remenic, velmi jednoduche, jde mi ale o to zda nekdo neco takoveho mate a kolik z toho jde dostat, kdyz rekneme prumerna osoba bude slapat priklad hodinu, kolik se dobije do akumulatoru, alternator da klidne treba 100A kdyz tam takovy bude, ale to asi jen tak nekdo neuslapne, stavel nekdo z vas neco takoveho? Dalsi vec je zda to jde nejak regulovat. treba stare altiky S120 atd mely oddeleny regulator, asi by to slo nejak odbudit a regulovat tak odpor pri slapani, netusim ale jak, provozujete nekdo neco takoveho?
Odpovědět

Zpět na „Sobestacnost - alternativní životní styl“