chladící emulze

Vse o konvencnich strojich, nic o jejich prestavbe na cnc
Odpovědět
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

17. 8. 2017, 5:21

jinak pro info, aktuálně jsem na kvalitě s Rhenusem uspěl v jedné nejmenované firmě kde mají 153 strojů právě proti Blasseru, a v druhé kde mají 64 strojů taky proti blasseru, rozdíl v testu byl lepší stabilita/výkon/cena a bez kožních problému, je totiž rozdíl mít blasser a říkat nikdo nikdy neměl kožní problémy a mam 10 zaměstnanců, nebo když to řekne firma kde je 300+ zaměstnanců:)

Já jsem tady nahodil jen malé info o rhenusu :) nikoho nenutím to kupovat :D
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

17. 8. 2017, 10:05

ta cena te tve emulze je vysoka vzhledem k tomu ze to tady nikdo nezna a nepouziva uz i titan prechazi na blaser protoze je nejlepsi hahaaha https://www.youtube.com/watch?v=vKps_mEMDsM" onclick="window.open(this.href);return false;
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

17. 8. 2017, 10:09

btw firma co dela logistiku tezko ma neco spolecnyho s obrabenim POBAVILO
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

18. 8. 2017, 6:07

Hověz píše:btw firma co dela logistiku tezko ma neco spolecnyho s obrabenim POBAVILO

Budu Vás muset vyvést z omylu, Rhenus logistic nemá nic společného s Rhenusem jakožto výrobcem průmyslových produktů. Ale Hádat se s Vámi nebudu, lidi typu ,, JEN TOTO JE NEJLEPŠÍ,, Jsou pro mně velice hloupí :) ( bez urážky ) Já vím moc dobře, že Blasser se řadí mezi top produkty na světě, Stejně jako Fuchs, Oemeta, toto jsou kapaliny, které rád doporučím i když je to pro mě konkurence. :) ale to Rhenus taky :) a nepotřebuje platit x tisíc eur za reklamu jako je výše uvedeno video, já uvedl nejvýkonnější kapalinu a přibližnou cenu, dokážu ale s přehledem konkurovat i s levnějším produktem. ( zkušenosti z 10tek firem ) :) Ale Váš názor je jen Váš názor a hádat se nebudu. Chápu, že někteří mají takový názor, když celou dobu jeli na ,, českých koktejlech ,, které smrděli po 2 dnech, ale zavrhovat na tomto základě úplně všechny je trošku blbe ne? :) BTW Rhenus v ČR má velmi dobré jméno. :)

Hezký večer.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

19. 8. 2017, 11:19

Sarge píše:
Hověz píše:btw firma co dela logistiku tezko ma neco spolecnyho s obrabenim POBAVILO

Budu Vás muset vyvést z omylu, Rhenus logistic nemá nic společného s Rhenusem jakožto výrobcem průmyslových produktů. Ale Hádat se s Vámi nebudu, lidi typu ,, JEN TOTO JE NEJLEPŠÍ,, Jsou pro mně velice hloupí :) ( bez urážky ) Já vím moc dobře, že Blasser se řadí mezi top produkty na světě, Stejně jako Fuchs, Oemeta, toto jsou kapaliny, které rád doporučím i když je to pro mě konkurence. :) ale to Rhenus taky :) a nepotřebuje platit x tisíc eur za reklamu jako je výše uvedeno video, já uvedl nejvýkonnější kapalinu a přibližnou cenu, dokážu ale s přehledem konkurovat i s levnějším produktem. ( zkušenosti z 10tek firem ) :) Ale Váš názor je jen Váš názor a hádat se nebudu. Chápu, že někteří mají takový názor, když celou dobu jeli na ,, českých koktejlech ,, které smrděli po 2 dnech, ale zavrhovat na tomto základě úplně všechny je trošku blbe ne? :) BTW Rhenus v ČR má velmi dobré jméno. :)

Hezký večer.
Hustý.
Thread mi pomalu začíná připomínat slavné reklamní spoty a "úspěšné :mrgreen: akce" :shock: Hyundai v režií Slavného Reklamního Mága :mrgreen: :roll: s.Voseckého.

Tím pouze opatrně naznačuji, že produkty Rhenus (zcela bez ohledu na to, jaké jsou) jsem si přidal na totální blacklist.
Přeji hezký a úspěšný den.
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

19. 8. 2017, 11:29

milan584 píše:
Sarge píše:
Hověz píše:btw firma co dela logistiku tezko ma neco spolecnyho s obrabenim POBAVILO

Budu Vás muset vyvést z omylu, Rhenus logistic nemá nic společného s Rhenusem jakožto výrobcem průmyslových produktů. Ale Hádat se s Vámi nebudu, lidi typu ,, JEN TOTO JE NEJLEPŠÍ,, Jsou pro mně velice hloupí :) ( bez urážky ) Já vím moc dobře, že Blasser se řadí mezi top produkty na světě, Stejně jako Fuchs, Oemeta, toto jsou kapaliny, které rád doporučím i když je to pro mě konkurence. :) ale to Rhenus taky :) a nepotřebuje platit x tisíc eur za reklamu jako je výše uvedeno video, já uvedl nejvýkonnější kapalinu a přibližnou cenu, dokážu ale s přehledem konkurovat i s levnějším produktem. ( zkušenosti z 10tek firem ) :) Ale Váš názor je jen Váš názor a hádat se nebudu. Chápu, že někteří mají takový názor, když celou dobu jeli na ,, českých koktejlech ,, které smrděli po 2 dnech, ale zavrhovat na tomto základě úplně všechny je trošku blbe ne? :) BTW Rhenus v ČR má velmi dobré jméno. :)

Hezký večer.
Hustý.
Thread mi pomalu začíná připomínat slavné reklamní spoty a "úspěšné :mrgreen: akce" :shock: Hyundai v režií Slavného Reklamního Mága :mrgreen: :roll: s.Voseckého.

Tím pouze opatrně naznačuji, že produkty Rhenus (zcela bez ohledu na to, jaké jsou) jsem si přidal na totální blacklist.
Přeji hezký a úspěšný den.
Velmi nepodstatný příspěvek :D
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

19. 8. 2017, 12:13

presne tak ten styl je uplne o hovne. produkt ktery nabizi jakais logisticka firma nema ani web, nejaky anonymni soudruh zde nabizi udajne nejlepsi produkt, navic je nekontaktni a jenom se chvasta ze je to nejlepsi LOL.treba bych to zkusil ale s timto pristupem ani nahodou
Uživatelský avatar
Kilovolt
Sponzor fora
Příspěvky: 829
Registrován: 21. 10. 2009, 9:59
Bydliště: Podřipák jak vyšitej!

19. 8. 2017, 3:33

Možná měl Sarge začít timhle http://www.rhenuslub.de/en/home.html" onclick="window.open(this.href);return false; . A Hověz by mohl líp hledat....
Elektrika je potvora-nejni vidět a kope jak divoká mula.
"Učíme se po celý život. Až na školní léta" - Gabriel Laub
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

19. 8. 2017, 6:44

měli by sme toto téma ukončít, jinak pro upřesnění jsem o pár příspěvku jmenoval mnoho výrobců s velmi dobrou kvalitou. A né jen mnou nabízený produkt. Takže vyprošuji si to, že dle mého názoru je nejlepší jen toto. Nechce to plavat a přeji hezký den. :)
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

19. 8. 2017, 10:25

sory JAKO ale pokud me nekdo chce neco prodat tak ma dat info a ne abych si jako zakaznik hledal informace o produktu. LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

20. 8. 2017, 10:19

Hověz píše:sory JAKO ale pokud me nekdo chce neco prodat tak ma dat info a ne abych si jako zakaznik hledal informace o produktu. LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale ja vám nic prodat nechtěl. :roll:
Wyky
Příspěvky: 82
Registrován: 22. 12. 2010, 2:40

26. 8. 2017, 9:04

Sarge píše:
Hověz píše:jen blasser, ostatni sou sracky
a vsadím svoji výplatu že Rhenus bude mít i u Vás lepší výsledky :)
O tom bych si dovolil pochybovat. A ta cena 150,-/kg také není nic extra, Blaser je jen o málo dražší. A mimochodem, od člověka, který je takovou spoustu let v oboru a zná vše, bych čekal, ze bude vědět, ze Blasser není Blaser. :D :roll:
MN80
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

26. 8. 2017, 10:50

Ten Rhenus jsem kdysi zkoušel.Kámoš co má centrum mi to dal.No naředil mi to na tu jeho koncentraci nízkou a já to nalil do frézy. Říkám si paráda nic nebude upatlané a vydrží to dýl. Emulze pěkná a vůně příjemná to jo.
No a do 14ti dnů to smrdělo uplně stejně jako před tím paramo.
Jako do centra kde se kapalina furt prokysličuje tak to bude asi dobrý, ale jinak pro to neni žádnej zvláštní důvod proč zrovna rhenus.
Jo a mimochodem ten kámoš to už dneska stejně nepoužívá (proč asi?). Akorád jeden prázdný sud si nechal na zahradě na dešťovku na zalejvání :D
Sarge
Příspěvky: 18
Registrován: 5. 4. 2016, 9:40

27. 8. 2017, 11:14

RAIDEN píše:Ten Rhenus jsem kdysi zkoušel.Kámoš co má centrum mi to dal.No naředil mi to na tu jeho koncentraci nízkou a já to nalil do frézy. Říkám si paráda nic nebude upatlané a vydrží to dýl. Emulze pěkná a vůně příjemná to jo.
No a do 14ti dnů to smrdělo uplně stejně jako před tím paramo.
Jako do centra kde se kapalina furt prokysličuje tak to bude asi dobrý, ale jinak pro to neni žádnej zvláštní důvod proč zrovna rhenus.
Jo a mimochodem ten kámoš to už dneska stejně nepoužívá (proč asi?). Akorád jeden prázdný sud si nechal na zahradě na dešťovku na zalejvání :D
Za 1, špatný typ kapaliny, každá je na něco jiného, a určitě to nebyl univerzál
za 2, proč má něco jiného? no třeba protože rhenus na cz trhu skončil protože to prý predchozí distributor míchal s jinýma kapalinama, možná proto ty kdysi dávne problémy.
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

28. 8. 2017, 10:08

Wyky píše:
Sarge píše:
Hověz píše: takovou spoustu let v oboru a zná vše, bych čekal, ze bude vědět, ze Blasser není Blaser. :D :roll:
kdybys mel takovy zkusenoati s blogingem jako ja tak bs vedel ze chyby delam schvalne protoze te to zaujme, takze diky potvrdil si to :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „konvenční soustruhy“