Hledám práci, Moravská Třebová

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

23. 8. 2015, 7:52

Máte někdo tip na dobrou práci v okolí Moravské Třebové? Hledám, cnc seřizovač, programátor, na frézky. Neni mi zrovna 50 a nemám 20let praxe, ale seřizování fréz bez problému, programování rucně bez problému pro 3 a 4osy (iso kod). Není problém cokoliv dotáhnout co bude třeba, programováni v camech atd. Umim kresleni v autocadu, strojní prumyslovka maturita rok 2001. Vracim se ze zahranici kde sem posledních cca 8let pracoval jako automechanik, za poslední roky se zabývám stavbou svého cnc stroje, jako seřizovač sem pracoval před odjezdem do zahraničí. Angličtina není uplně top :D ale za 8let v zemi kde se tak mluví něco umím. Rád bych slušnou výplatu, po zkušební době třeba 20tis čistého. Dalo by se jezdit i dál, podle peněz, hodně věcí je o dohodě. Nabízím férové a slušné jednání, časovou flexibilitu, očekávám stejný přístup od zaměstnavatele. Je možné takovou práci v CR najit.... :D tot otazka :D
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

24. 8. 2015, 3:30

a co je polechtat tady
http://ostrava.idnes.cz/z-tatry-se-stav ... zpravy_sme" onclick="window.open(this.href);return false;
ať se teda ukážou :-)
karelsklo
Příspěvky: 1512
Registrován: 19. 4. 2013, 8:35

24. 8. 2015, 5:55

Ahoj,já bydlím mezi M.Třebovou a Boskovicemi a protože syn právě hledá první práci (tedy už něco našel) trošku jsem koukal co se tady nabízí.
Nabídek obecně není moc,hodně jsou práce typu 65,-/hod.nástup a po 5ti letech ti přidají 10,-kč,většinou hypermarkety.
Ovšem CNCčkaře hledá v okolí 10 km min.5 firem (jen co vím,detailně jsem nehledal).
Jaké jsou platy nevím-viz vlákno vedle ale někteří vylepují i plakáty na plakátovací plochy kde se oznamují čochy...(Kaderka Rozhraní) :D .

Takže myslím že by to problém nebyl,hledá namátkou Novibra,Let.strojírny,ten Kaderka...Ve Svitavách a Moravské určitě taky něco bude.
marikano
Příspěvky: 107
Registrován: 21. 11. 2012, 2:09

26. 8. 2015, 7:42

Divil bych se že by se nedala v tomto oboru najít práce kdekoli v republice vždyť si všude stěžují jak nemají lidi na tyto pozice.
Pokud umíš to všechno co píšeš nevím proč se poptáváš na práci.

Jde o to kdo si co představuje pod pojmem umím kreslit a pod.
sergio
Příspěvky: 157
Registrován: 8. 4. 2013, 3:36

28. 8. 2015, 6:20

Jsi-li ještě v Anglii a můžeš tam ještě zůstat tak radím domů nejezdit. Já jsem se od tamtud vrátil před půl rokem a docela lituji. Lidi jsou tu jiní a práci jsem sice našel zajímavou, ale ne moc dobře placenou. Mimochodem nedokážu pochopit jak někdo uživí rodinu dvě děti a manželku na mateřské z platu do 20 tis ? V anglii jsem měl minimální mzdu jel kvalitní potraviny občas si něco pěkného koupil a zbývalo mi kolem 9000 každý měsíc. Tady se lopotim 10 hodin denně jezdím na školení a podobné věci které vychází světe divse na víkendy a po zaplacení nutných výdajů mi zbyde kolem 3000. Je sice hezké ze jsem v ČR kterou miluju ale tak nějak jsem teď zklamaný.
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1821
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

28. 8. 2015, 9:13

Když to tak popisuješ tak se mám chuť přidat k uprchlíkům a zmizet odtud :)
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

28. 8. 2015, 7:03

Jeste sem v Anglii, ale zjistili sme ze cekame dite a to by tu pro nas znamenalo dost komplikaci. Stehovani do neceho vetsiho, s tim souvisi vetsi najem, dale preci jen pritomnost rodiny doma je taky o necem jinem, uz su tedy devet let, rodice pomalu a jiste starnou a ja to jen tak sleduju ze vzdalenosti cca 2000Km. Navic prace uz mam celkem dost, delam automechanika a uz proste potrebuju zmenu, zkousel sem se tady dostat na CNC ale bohuzel vsude plno. Navic se cim dal vice setkavam s tim ze presto ze tu vsehcno poctive platim a chovam se slusne, jsem hazen do jednoho pytle s pakistancema do delaji bordel a samej pruser. Navic pro porvnani cen treba byt kde se vejdu sotva ja s pritelkyni, muzu odkoupit za cenu co bych v cechach mel mozna i hrad. Jako chapu a rozumim tomu co pises a souhlasim, mozna budeme taky litovat, ono se totiz rika ze clovek je tvor vecne nespokojeny :D

Jinak dekuji za tipi na praci, ted v nedeli letim do CR na 14dni, takze si to objedu a poptam se. Netvrdim ze sem nekdo uplne top a druhej den v praci ze sebe vychrlim dokonalej program, musim se nejdriv seznamit s konkretnimi vecmi v te urcite firme, s cim pracuji v cem kresli, atd. nemam problem se cokoli co bude treba doucit.
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

15. 9. 2015, 6:22

Takze neco sem nasel, je pravda ze zas tak tezke to nebylo
Odpovědět

Zpět na „Prace“