PhotoVcarve

ruzne programy,konverze dat, digitalizace, atd...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

3. 4. 2013, 6:51

Zdravim odbornikov :? :D Poradte urobim si fotku v photo Vcarve na preglejku -čim to namorit aby som namoril len fotku a aby to bol dobry odtien- skusal som to moridlom- bolo to onicom potom som skusil grafitom je to celkom dobre, ale je to babracka a vyzeram od toho jak cert :evil: :roll: -skuste poradit VDAKA ZA KAZDU POMOCCCCCCCC :D :D :D :D :D :D
HANESEK
Příspěvky: 109
Registrován: 5. 3. 2007, 3:37

5. 4. 2013, 11:01

Ahoj,
pokud má překližka měkké jádro tak to budeš mít problém s kdečím.
Když chceš odlišit odstínově přechod mezi obráběním a plochou použij lazuru,klasickou barvu jak nitro,syntetiku tak vodu,tempery.
Mořidlo je hodně řidké a prosytí ti i to co nechceš a nikdy to nevybrousíš a nebo si s tím pohrát a udělat jemné přechody.
Taky záleží jak máš fotku frézovanou jen náznak nebo celou plochu.

Hanések
Přílohy
P1050906.JPG
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

5. 4. 2013, 9:49

Robil som foto to ciarkovane a ked som to natrel klasickym grafitom-nabrusil som na drevo uhlik a rozotrel- potom som to vybrusil tak to bolo pekne ale velmi jemny odtien -chcel som to aby to bolo cierne - pouzil som sprej cierny ale fotka bola uz o hodne lepsia, ale okolie nie a nie vybrusit :( -skusil som to aj centrofixou - obrazok bol lepsi, ale zase napis mi rozpilo- dam tu v nedelu foto - teraz to uz nestiham a potom popiseme zatial VDAKA za info :wink:
romi
Příspěvky: 96
Registrován: 19. 1. 2011, 7:19

24. 5. 2013, 5:37

Radovan píše:Zdravim odbornikov :? :D Poradte urobim si fotku v photo Vcarve na preglejku -čim to namorit aby som namoril len fotku a aby to bol dobry odtien- skusal som to moridlom- bolo to onicom potom som skusil grafitom je to celkom dobre, ale je to babracka a vyzeram od toho jak cert :evil: :roll: -skuste poradit VDAKA ZA KAZDU POMOCCCCCCCC :D :D :D :D :D :D
Pokud chceš, aby to vypadalo jako "foto", musíš použít plast.
karči
Příspěvky: 93
Registrován: 31. 1. 2009, 2:45
Bydliště: martin

23. 7. 2014, 7:11

Radovan píše:Zdravim odbornikov :? :D Poradte urobim si fotku v photo Vcarve na preglejku -čim to namorit aby som namoril len fotku a aby to bol dobry odtien- skusal som to moridlom- bolo to onicom potom som skusil grafitom je to celkom dobre, ale je to babracka a vyzeram od toho jak cert :evil: :roll: -skuste poradit VDAKA ZA KAZDU POMOCCCCCCCC :D :D :D :D :D :D
chcem začať s Vcarve a foto vieš mi niečo poradiť? som začiatočník
ko umí ten umí kto neumí ten čumí
Odpovědět

Zpět na „Ostatní software“