Dodavatelia

Pravidla fóra
toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem
Odpovědět
kinedryl
Příspěvky: 229
Registrován: 19. 8. 2013, 10:29

9. 3. 2015, 11:32

Zdravim,

v praci som vyfasoval objednavanie mechanickych dielov/nahradnych dielov. Vedeniu ide o obmedzenie uprednostnovania spriaznenych dodavatelov, teda odstavilo skladnikov, ktori pomimo brali vsimne od dodavatelov/kamaratov od ktorych objednavali. Nejako sa v tomto moc neorientujem a potreboval by som rozsirit moznosti, ktore firmy mozem v tomto oslovit. Hned som dostal nejake odporucania, ale ako vravim, v mojom vlastnom zaujme je inak rozhadzat siete aby zodpovedali ramci pravidlam firmy ( hlavne vyjednavanie cenovych ponuk ). Jedna sa o objednavky lozisk, normovanych dielov, zadavanie vyroby dielov, zostav, kusoviek, prip. urgentnu vyrobu atypickeho dielu napr. po havarii linky atd. Ak nahodou mate overene kontakty, prosim o info cez SS. Dakujem.
Holý
Příspěvky: 46
Registrován: 6. 4. 2014, 6:40

9. 3. 2015, 4:05

Když budeš hodnej na skladníka tak ti poradí .
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

9. 3. 2015, 7:09

Kup dobrou bonboniéru, zajdi za účetní, vytáhni z faktur od koho se kupovalo a následně zjisti z jejich ceníků jakou u nich máte jako firma slevu :-) Vědět od koho co a za kolik koupit je totiž půlka know-how normální firmy a nedává se to tak lehce do kupy :-) S jednotlivou věcí ti tu někdo poradí, ale dát dohromady úplně všechno, to je na léta.
Aleš Procháska
kinedryl
Příspěvky: 229
Registrován: 19. 8. 2013, 10:29

9. 3. 2015, 7:16

OK, je mi to jasne :)
Odpovědět

Zpět na „Nákup“