neprisiel balicek

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
1mulen1
Příspěvky: 426
Registrován: 16. 3. 2010, 7:34
Bydliště: Hradište pod Vrátnom

4. 3. 2014, 11:26

tak chalani otvoril som case , činan slubil vratenie penazí ale ani po dvoch tyždnoch nic nedorazilo a tak som sa pytal kedy pošle peniaze a toto mi poslal

Hi Friend,
we have refunded to you, cause you have open case before, and the transaction have past more than 2 months, so paypal have blocked the payment.
we can't get the payment back , you can contact paypal to get the payment.
Have a nice day,
Jay
Jean33
Příspěvky: 3
Registrován: 11. 6. 2014, 12:25

10. 7. 2014, 8:49

mne se dokonce stalo, ze mi pres resolution center nabidli zaslani znovu, pry to odeslali, ale znovu mi ta polozka nedosla, ale resolution center uz bylo uzavreny a pozadavek byl tim padem vyresen\..takze sem zustal bez penez i bez hodinek a monozsti prodejce ohodnotit!!! takze resolution center nikdy neuzavirejte predtim nez vam skutecne neco dojde!!
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

11. 7. 2014, 12:54

Pokud se neco ztrati jeste pred prevzetim ceske posty lze veci reklamovat a dodavate se zatim vzdy chovali velice slusne. Kdyz nam veci ztratila ceska posta nastal kolotoc lzi, neskutecnych vymluv, prehazovani si viny mezi pobockami a nakonec posta vytahla trumf a chtela plnou moc od odesilatele. Ten dostala a vytahla posledni eso, kdyz trvala, ze reklamaci musi vyrizovat pouze dodavatel. Dobre vedi, ze firma, ktera odesila stovky zasilek denne nebude nic podobneho resit.
Nastesti slo o balicky za par desitek USD, ale vzdy s obsahem vhodnym k ukradeni, noze atd. Mrazive je zjisteni, ze kdyz pujde opravdu o vyssi skodu je naprosto nulova sance s ceskou postou neco resit
Nakonec prijde dopis ve stylu: situace nas velice mrzi, az nase security viniky najde zle je potrestame a jsme radi, ze vyuzivate nasich sluzeb. Parodie hodna doby za komance. Kdo nezazil tezko necemu podobnemu dokaze uverit ...

Naopak FedEx ci jine americke postovni sluzby drazsi, ale naprosto dokonaly servis !!
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

11. 7. 2014, 9:35

<OT>
njn, zkurvená česká pošta.
Pokud to je jen trochu možné, tak preferuji DHL, PPL a všechny podobné.
Svěřit cokoliv ČP.... s tím už se většinou člověk neshledá

FedEx to je naprostá dokonalost, jenže FedEx není "zkurvená česká pošta"
</OT>
1mulen1
Příspěvky: 426
Registrován: 16. 3. 2010, 7:34
Bydliště: Hradište pod Vrátnom

15. 7. 2014, 12:12

Slovenská pošta je presne to isté .... pokial sa dá vždy to riešim DPD-čkom mam kamarata čo vozí moj okres vždy mi zavola hned rano či som v robote alebo doma a nikdy som problem nemal .... a ked sa nedá DPD tak hocijaka kurierska služba PPL, UPS hocičo je lepšie jak slovenská pošta, aj odtial vždy zavolajú a aj ked nikto nieje doma tak sa dá s nimi krásne dohodnút
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“