Digitální driver pro 2F KM - 80V 8,2A

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

21. 10. 2014, 12:49

NOVÝ nevybalený digitální driver fy. Leadshine EM806. Záruka 2 roky - doklad od CNC shopu (kupováno v létě).

http://www.cncshop.cz/em806-driver-pro- ... y-80v-8-2a

původní PC 2980,- nyní sleva = prodejní cena 2250,- Kč.

POZOR je možné provozovat i při nižších napětích, není nutné mít zrovna 60 nebo 80V stačí na malé motory i 24 nevo 36V.

Koupil jsem si stejné 4ks, ale použil pouze 3ks, čtvrtý kus byl plánován na rotační osu a tu dělat v nejbližší době nebudu.

Drivery jsou výborné - provozuji s NEMA34 (10Nm) od Micronu se zdrojem 60V, zcela bez vibrací a rezonancí. Běží hladce při nízkých i vysokých rychlostech. Neztrácí kroky. V porovnání s čínskými kopiemi z e-bay apod je to nebe a dudy :)

Součástí dodávky je sériový kabel pro propojení s PC. Konfigurační program je ke stažení na cncshop.cz

PS: osobně vyzkoušen tento typ driveru za reálného provozu i s malými NEMA23 1Nm ze kterých dělá dravce :)
Naposledy upravil(a) SkluzanTavič dne 20. 11. 2014, 1:34, celkem upraveno 4 x.
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

25. 10. 2014, 8:28

uprava ceny...
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

25. 10. 2014, 9:16

sleva...
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

11. 11. 2014, 2:06

Stále v nabídce...
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

20. 11. 2014, 12:53

Sleva 2250,- Kč
04JOCHANAN
Příspěvky: 4
Registrován: 1. 10. 2014, 10:49

26. 11. 2014, 12:44

Ahoj chci se zeptat jak jsi to myslel tim: "ze neni jako ty napodobeniny z ebay...ze nestraci kroky..." myslel jsi motory a nebo ty drivery. Ten jeden driver je jeste na prodej? Dekuji za odpoved.

Honza SK
SkluzanTavič
Příspěvky: 38
Registrován: 13. 10. 2014, 12:18

13. 7. 2015, 8:28

Prostě jsem to myslel tak jak jsem to napsal :) příklad: když na frézce vrtám a frézuju plošné spoje tak hezky drží polohu i když přejíždím sem a tam třeba tisíckrát (opakovatelná přesnost najetí). A když frézuju sériovku tak součástky jsou jedna jak druhá v cca setinách. A to prosím všechno bez přímého nebo nepřímého odměřování tj. enkodéru. Toto jsem s čínskými drivery nedokázal - občas se stalo, že po pár přejezdech byl posuv někde jinde než měl být :). Motory mám čínské ale když se nepřetěžují tak je to OK.
Další dobrá věc je, že drivery mají automatické mikrokrokování nebo jak by jsem to nazval tj. ať nastavíš co nastavíš - vnitřně jede na 48kHz a dělá si mikrokrokování (tj. jede sinusem). Měřil jsem to na osciloskopu. Důsledek tohoto je, že i při velmi malých posuvech jede i čínský motor velmi hladce bez cukání.
A úplně nejúžasnější věc je, že sw nastavitelný pomocí PC a dají se tam fázové posuvy, kdy v určitých otáčkách se potlačí rezonanční kmitočty. Důsledek: motor při své rezonanční frekvenci nedrnčí ani nebzučí.
S těmito drivery motory nepískají jako s čínskými! To pískání bylo vždycky o uši a o rozum :)

No prostě to navrhoval chytrej člověk a nekopíroval to nějaký číňan.
Za ty peníze to stojí.

Bohužel já už mám pouze tři na své frézce a tudíž nemám žádný volný na prodej. Kup nový se zárukou - dostaneš i programovací kabel: http://www.cncshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

13. 7. 2015, 8:42

Leadshine Technology Co., Ltd.
(Headqaurters)
Address: Floor 11, Block A3, iPark
1001 Xueyuan Blvd.
Nanshan District
Shenzhen, Guangdong 518055
China
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

13. 7. 2015, 8:51

:lol: :lol: :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Prodej“