Vřeteno IBL 150...150 000 ot....nové...cena dohodou

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Obráběč - kovů
Příspěvky: 8
Registrován: 25. 5. 2016, 7:17

25. 5. 2016, 7:29

Prodám nové vysokootáčkové elektrovřeteno IBL 150. Ještě je zavíčkované. Vřeteno je pravotočivé. Měl jsem cenovou představu 60 tis. ale jelikož se mi tu zbytečně válí tak jsem ochoten výrazně slevit. V případě zájmu cenu nabídněte ale prosím pouze rozumné nabídky děkuji.
otáčky - 150 000 min-1
proud - 3,6 A
výkon - 0,6 kW
kmitočet - 2500 Hz
napětí - 3 x220 V
hmotnost - 9,3 kg
Přílohy
IMG_20160529_143828.jpg
IMG_20160529_143710.jpg
IMG_20160529_143718.jpg
IMG_20160529_143703.jpg
Naposledy upravil(a) Obráběč - kovů dne 14. 8. 2016, 12:26, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

25. 5. 2016, 9:09

A což takhle fotku a odkaz ?
Velikost kleštiny ...
Podobnost rozměrů s čínou je nápadná ...
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1866
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

26. 5. 2016, 1:18

pavlaxy píše:Podobnost rozměrů s čínou je nápadná ...
Tak to bych zrovna neřekl... :) stačí googlit:

http://www.hipo-industrialgrinders.cz/n ... path=63_66" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak to bych si nechal říct :) ale nejsou prachy :(
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

26. 5. 2016, 11:00

Samozřejmě o nich vím ...
Ale ceník jen na konkrétní poptávku ...
Vřetena sami nevyrábí ,jsou výrobcem brusek ...
Pořádnou fotku na webu nenajdeš a tak jsem doufala že ji dá prodejce od svého kusu :wink:
Uživatelský avatar
salus
Příspěvky: 1546
Registrován: 1. 9. 2013, 1:30
Bydliště: Chrudimsko

26. 5. 2016, 2:43

Sice mě tato konkrétní nabídka nezajímá, ale přesto jsem si jí přečetl a chtěl bych se touto cestou zastat názoru "pavlaxy". Pokud někdo nabízí k prodeji věc za 60.000 tak by dle mého názoru bylo přinejmenším slušností uvést co nejvíce technických údajů o prodávané věci a to včetně "kvalitní čitelné fotografie", kterou m.j. uvádějí pravidla fóra.
martasg1 píše:
pavlaxy píše:Podobnost rozměrů s čínou je nápadná ...
Tak to bych zrovna neřekl... :) stačí googlit:

http://www.hipo-industrialgrinders.cz/n ... path=63_66" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak to bych si nechal říct :) ale nejsou prachy :(
Soustruh: S-28 Žebrák
Stolní vrtačka: TOS V10A
Pásová pila: G5013W/400
Obráběč - kovů
Příspěvky: 8
Registrován: 25. 5. 2016, 7:17

26. 5. 2016, 3:59

Omlouvám se zítra v průběhu dne fotky dodám ještě ho nemám vyfocené. Uživatel Martasg1 dával odkaz na Hipo tam najdete informace k vřetenu včetně nákresu. Jak jsem psal je nové a originál výroba ČZ Strakonice žádná Čína
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

27. 5. 2016, 6:19

Obráběč - kovů píše:Omlouvám se zítra v průběhu dne fotky dodám ještě ho nemám vyfocené. Uživatel Martasg1 dával odkaz na Hipo tam najdete informace k vřetenu včetně nákresu. Jak jsem psal je nové a originál výroba ČZ Strakonice žádná Čína
Ten měnič (viz hned první příspěvek) samozřejmě předpokládám, je v ceně.
Obráběč - kovů
Příspěvky: 8
Registrován: 25. 5. 2016, 7:17

27. 5. 2016, 8:11

Jedná se pouze o samotné vřeteno,v prvním příspěvku to upravím.
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

29. 5. 2016, 1:07

Nazdárek

Dle mého názoru ten invertor bude stát pěkné prachy. A druhá věc je, že na frkvenčni měnič a potřebným kmitočtem 2500 Hz není tak uplně standart. A dokonce jsem někde četl že snad je na to třeba mít i povolení. Třeba se pletu. Ale ta cena určitě nebude malá. Ono něco jiného je si koupit cely stroj v kterém je to vřeteno namontovane již výrobcen a s homologaci. A něco jiného si koupit vřeteno samostatně a zvlášť k tomu měnič.

Nejsem si jisty ale uváděl jsi duvod prodeje? Ono 60 000,- je slušná cena. Pokud bych si ho koupil jen tak bych ho asi neprodával.

Nemyslím to ve zlém. Je to pouze muj názor.
tomik.tk
Příspěvky: 589
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

29. 5. 2016, 1:12

kdyby to nekdo financne odhadnul/shrnul, co bude stat uvedeni do provozu, tedy vreteno + menic + chlazeni + mazani, asi by to bylo zajimave.
asi jde udelat poptavka na odkaz, ale bude jim divny, ze chci jen vse okolo a ne vreteno :)
tomik.
mirdin píše:Nazdárek

Dle mého názoru ten invertor bude stát pěkné prachy. A druhá věc je, že na frkvenčni měnič a potřebným kmitočtem 2500 Hz není tak uplně standart. A dokonce jsem někde četl že snad je na to třeba mít i povolení. Třeba se pletu. Ale ta cena určitě nebude malá. Ono něco jiného je si koupit cely stroj v kterém je to vřeteno namontovane již výrobcen a s homologaci. A něco jiného si koupit vřeteno samostatně a zvlášť k tomu měnič.

Nejsem si jisty ale uváděl jsi duvod prodeje? Ono 60 000,- je slušná cena. Pokud bych si ho koupil jen tak bych ho asi neprodával.

Nemyslím to ve zlém. Je to pouze muj názor.
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

29. 5. 2016, 1:37

Klidně bych jim napsal, že jsem koupil jejich vřeteno ale bez příslušenství a že bych chtěl znanát jejich cenovou nabídku.

Netuším jestli se zajímají o to když koupim jen vřeteno že ho mám k jinému účelu než třeba do stroje jejich výroby.

Schválně ny mě to opravdu zajimalo. A s tím invertorem na 2500 Hz pokud potřebuješ povolení a opravdu to je pravda. Tak ti ho asi neprodají.

Je tady někdo kdo by to mohl podvrdit s tim povolením?

Mi to bylo vysvětleno tak, že by to mohl člověk použít i k uplně jiným účelům než je třeba vřeteno. :)

Kdyby ten měnič prodávající měl. Asi by bylo lepší to prodat i s měničem. A asi by to nebylo ok, pro domácí použiti bych to neřešil :)
Obráběč - kovů
Příspěvky: 8
Registrován: 25. 5. 2016, 7:17

14. 8. 2016, 12:27

Cena dohodou :wink:
Odpovědět

Zpět na „Prodej“