Prodam sondu-vlastni vyroba

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
paklic
Příspěvky: 113
Registrován: 13. 3. 2015, 10:39

29. 5. 2017, 8:48

Packa takze me chces tady tvrdit ze tu verejne lzu? Hodnoty jsem si vycucal z prstu a video asi nejak naraficil? Navic tu psal Ballo ktery vse potvrdil, jak jsem napsal, nebo myslis ze jsem s dotycnym kamarad!? Kdyz pujdes do kramu treba pro koblihu, taky jim budes rikat at ti ukazou kolik je marmelady v koblize?

Co to s vama lidi je??
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

29. 5. 2017, 8:55

U nás bude asi co nevidět "pomlouvání" čínských zmetků přestupek, nebo možná i trestný čin. Mají přítele na nejvyšších mistech, kteří na ně nedají dopustit. No, a reklamace bude horší, než vlastizrada...
paklic
Příspěvky: 113
Registrován: 13. 3. 2015, 10:39

29. 5. 2017, 9:02

No tvl, a nakonec jsem podezrelej z toho, ze zamestnavam cinana ne :D
Kdyz uz jsme u tech cinanu, tak i cina umi vyrobit kvalitni vec, jen jde o penize a naslednou vystupni kontrolu. Ten cinan mi to rikal co na me chudak dre. :D :D
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6944
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

30. 5. 2017, 4:47

paklic píše:Packa takze me chces tady tvrdit ze tu verejne lzu? Hodnoty jsem si vycucal z prstu a video asi nejak naraficil? Navic tu psal Ballo ktery vse potvrdil, jak jsem napsal, nebo myslis ze jsem s dotycnym kamarad!? Kdyz pujdes do kramu treba pro koblihu, taky jim budes rikat at ti ukazou kolik je marmelady v koblize?

Co to s vama lidi je??
Ne vůbec nic takového jsem neřek ani nenapsal.
Jen jsem si tu sondu taky stavěl a tak vím jak se to chovalo mě , prvních pár tisíc najetí super a pak to šlo do kopru , já tu sondu drtil na digitalizaci povrchu a tam dostalo opravdu zabrat . sám taky vím že jsem měl použity nevhodné materiály .

Jinak jednou ve mě bouchly saze co mi to prodaly za šunt a ano byl jsem v obchoďáku reklamovat , a celé to zabralo asi dvě minuty , oni jsou si velice dobře vědomy toho co prodávají za sračky.
Poučení nic tam nekupovat.
Uživatelský avatar
CZ_Pascal
Příspěvky: 870
Registrován: 14. 1. 2008, 8:24
Bydliště: Brno

30. 5. 2017, 6:09

paklic píše:No tvl, a nakonec jsem podezrelej z toho, ze zamestnavam cinana ne :D
No vidíš. K Číňanovi ses přiznal a ani to nebolelo. :lol:

Teď nám prosím ještě udělej pár ostrých fotek jak se mu dařilo uvnitř té sondy abych nemusel mít strach to koupit :wink:

Chystám se na výrobu vlastní sondy, ale než se k tomu dostanu tak už taky můžu být v důchodu (tedy cca za 30 až 40 let se současným stylem vlády) :shock:
A na to "překlenovacá období" bych o něco rozumného i stál.
Princip funkce je myslím všem jasný, takže žádné KnowHow myslím neprozradíš, ale pokud je to tam tak naprasené, že se za to stydíš tak to moc důvěry nebudí :roll:

Díky
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

30. 5. 2017, 6:30

Klasický vývoj diskuze. Někdo něco vyrobí a hned se najdou chytráci, kteří napadají a žvaní o něčem co nemají v ruce. Doporučuji každému žvanilovi koupit sondu a vyzkoušet potom to tady rozebrat a s výrobcem probrat na základě vašich výrobních zkušeností řešit jak sondu upravit aby byla co nepřesnější a dostupná pro všechny.

Myslel jsem si, že o tomto je fórum.
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 828
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

30. 5. 2017, 7:47

paklic píše:Dobry den prodam 2x sondu pro hobbysty idealni.Cena 1600,- za kus.
Rozmery :
celkova vyska- 104mm
s upnutim na 6mm- 84mm
s upnutim na 10mm- 66mm
dotykova tyc - 27mm s 5mm kulickou

Dotykova tyc je na m3 zavitu, mozna vymena.
Sonda je plne stelovatelna.
Paklic: Jestli ta sonda bude k dispozici v nějaké další sérii někdy ke konci září, tak ji beru všema deseti. Bohužel ne dříve - zatím mi jdou všechny prostředky do upgradu řídících systému na stávajících mašinách.
paklic
Příspěvky: 113
Registrován: 13. 3. 2015, 10:39

30. 5. 2017, 8:43

O know how se opravdu nebojim, slo o princip a nechtelo se mi to rozdelavat.Jak jsem jiz psal, nemam co skryvat. Kdyz to tak tady ctu,asi bude rychlejsi konec debaty, kdyz jsem dam foto a nejaky podrobny popis jak se to delalo.
Je tam pouzity silon,na dotykove tyci je kulicka z plastoveho loziska ,proste lowend. Plosnak je pajeny pastou a kazda kulicka je primacknuta do diry aby NEPLAVALA na cinu (dost mozna, ze se k vuli tomu spekuluje, ze jim\vam to neslapalo lip - tudiz nemozne).
Samozrejme neni to na digitalizaci jen na zamereni a to musi stacit.
CAM_0832.JPG
CAM_0833.JPG
Naposledy upravil(a) paklic dne 30. 5. 2017, 9:03, celkem upraveno 1 x.
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

30. 5. 2017, 8:49

paklic píše:O know how se opravdu nebojim, slo o princip a nechtelo se mi to rozdelavat.Jak jsem jiz psal, nemam co skryvat. Kdyz to tak tady ctu,asi bude rychlejsi konec debaty, kdyz jsem dam foto a nejaky podrobny popis jak se to delalo.
Je tam pouzity silon,na dotykove tyci je kulicka z plastoveho loziska ,proste lowend. Plosnak je pajeny pastou a kazda kulicka je primacknuta do diry aby neplavala na cinu (dost mozna, ze se k vuli tomu spekuluje, ze jim\vam to neslapalo lip - tudiz nemozne).
Samozrejme neni to na digitalizaci jen na zamereni a to musi stacit.
CAM_0832.JPG
CAM_0833.JPG
Možná mám jenom delší vedení - to jako že se tu handrkujete několik dní :shock: nad přesností v řádu mikronů, která je realizovaná pomocí "kontaktů" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z ocelových ložiskových kuliček :shock: ?
Neuvěřitelné.
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

30. 5. 2017, 10:09

Stále jsem nedostal odpovědi,ale když dokáže Mach s tím pohnout,tak Linux predpokladam taky.
Nerad se opakuji,ale už jsem psal,že nechápu diskuzi o číslech nad stovky,když 90%masin zde na fóru má problém s desetinama.
V tom září udelaj aj kus pro mě.Díky moc
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
paklic
Příspěvky: 113
Registrován: 13. 3. 2015, 10:39

30. 5. 2017, 10:14

Myslim ze v zari bude realny udelat par kusu tehech lowendu - staci napat SZ.
Co se tyce Linuxu, asi budes muset zalozit nejaky vlakno kdo ti poradi, ja budu muset taky zalozit nejaky vlakno, abych s nekym poresil nejaky script, protoze ji mam bokem...
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

30. 5. 2017, 3:12

Tak jsem se taky rozhodl ukázat interier naší sondy. Snad paklič promine že mu to tu dávám.
Kuličky jsem taky pájel. Jsou nerezové tak se to hůř pájelo.

Klidně to potom smažte.
Přílohy
IMG_20170530_155838.jpg
IMG_20170530_155359.jpg
IMG_20170530_144217.jpg
IMG_20170530_143707.jpg
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

30. 5. 2017, 3:59

Co je v té sondě za elektroniku?
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

30. 5. 2017, 4:05

Logicke hradlo a nkový fet. Nic extra.
efel
Příspěvky: 68
Registrován: 5. 1. 2013, 8:31
Kontaktovat uživatele:

30. 5. 2017, 5:06

Nabízená sonda odpovídá poměr cena - zpracování. Pokud bude zbytek Mirdinovi sondy ve stejném provedení a kvalitě jako plošňák, pak si může říci 3500 Kč a utrhají mu ruce. Za 5000 to bude taky prodejné. Koupil jsem od Paklíče jeho sondu, zpracování mi nepřijde jako optimální, ale vzhledem k ceně to beru. Nicméně pokud by byla nabízel sondu Mirdin za 4000, tak bych šel do ní.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“