Řízení GVE64 + CAM Gravostar Profi

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
redhelli
Příspěvky: 39
Registrován: 17. 3. 2010, 6:52

18. 2. 2017, 7:41

Nabízím k prodeji nový řídící systém od Gravosu.

Chci to prodat jako komplet:
-HW interpolátor GVE64-125
-kabel pro připojení GVE64 k PC
-SW Armote
-2,5D CAD/CAM Gravostar profi

Cena 12000Kc. Jistě to není málo, ale zasvěcení ví že hodnota je vyšší.

Dotazy rád odpovím v SZ.
Naposledy upravil(a) redhelli dne 27. 2. 2017, 4:52, celkem upraveno 3 x.
tomik.tk
Příspěvky: 589
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

18. 2. 2017, 7:55

datum nakupu, doklad, dph ?
tomik.
redhelli
Příspěvky: 39
Registrován: 17. 3. 2010, 6:52

18. 2. 2017, 9:44

tomik.tk píše:datum nakupu, doklad, dph ?
tomik.
Je to cca 2 roky staré, ale nepoužité. Bylo to pořízeno ke strojům s kompletní dodávkou ND na provoz po dobu výroby velké zakázky kde nebylo možné aby stroje zůstaly stát kvůli poruše.
Ceníková cena je 26T + DPH takže je jasné že za cenu 15T k tomu nebude doklad.
Nyní stroje predelavaji na jiný výrobní program a bylo mi nabídnuto že za moje služby zaplatí nepotrebnymi ND. Takže prodat to nemusím. Pouze zjistuji jestli by byl zájem a tato forma úhrady by se mi vyplatila.
Uživatelský avatar
skodamotor
Příspěvky: 538
Registrován: 28. 9. 2010, 3:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2017, 12:09

Poslal jsem SZ
redhelli
Příspěvky: 39
Registrován: 17. 3. 2010, 6:52

20. 2. 2017, 5:53

Cena upravena
redhelli
Příspěvky: 39
Registrován: 17. 3. 2010, 6:52

27. 2. 2017, 5:03

Ahoj všem. V SZ se mi množí dvě pořád se opakující otázky. Doufám, že nikoho neurazí když je hromadně odpovím zde.

1. Je možné pořídit jen určitou část nabízeného?
Preferoval jsem to prodat dohromady, ale nebráním se prodeji jednotlivých položek. Myšleno CAM zvlášť a interpolátor s Armote. Určitě nechci prodat třeba jen kabeláž. Což byl jeden z dotazů.

2. Je možno se dohodnout na ceně?
Ano je možné se rozumně na ceně dohodnout. Zdůrazňuji však slovo rozumně, protože jsem dostal třeba nabídku na interpolátor včetně licence Armote a poštovného za 3000. A to opravdu rozumná cena není (čistě můj subjektivní pocit).

Redhelli
Niperix
Sponzor fora
Příspěvky: 93
Registrován: 10. 8. 2011, 7:01
Bydliště: Kysuce

16. 3. 2017, 5:06

Výborný obchod, plná spokojnosť. Jediné čo mi vadilo aké nehorázne poplatky si účtuje pošta ale s tým sa rátalo a nikto to nedokáže ovplyvniť.

Ešte raz ďakujem za obchod.
S prianím pekného dňa Niperix
Vopred sa ospravedlňujem za gramatické chyby

KX3 + GWE64 + GRAVOSTAR Profi v štádiu ťažkého testovania.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“