Cinske vreteno

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Odpovědět
rumcajz
Příspěvky: 23
Registrován: 20. 4. 2008, 6:38
Bydliště: Bratislava

20. 1. 2011, 8:32

Zdravim,
Najde sa tu niekto kto kupil cinske vreteno http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWNX:IT od qiandingzhensatisfaction, lovehappyshopping alebo podobnych predajcov?
Ja som to skusil a miesto noveho mi prislo toto http://picasaweb.google.com/rumcajz42/W ... 7030608578
Predajca tvrdi ze to tak ma bit, ze je nove :-) Ak ho niekto ma, napiste prosim v akom stave prislo Vam, aby som vedel ako silno sa mam rozculit.
Uživatelský avatar
pleximen
Příspěvky: 265
Registrován: 17. 4. 2007, 7:04
Bydliště: Zeleneč
Kontaktovat uživatele:

20. 1. 2011, 10:13

na prvni pohled vidim jen nenalakovanou přirubu z toho se neda soudit jestli jde o repasi.Muže byt nove, jen zapomeli nalakovat jeden dil to se klukum cinskym stava :)
9/2011 portálka funkční
http://www.khplexi.cz/
motorovy
Příspěvky: 355
Registrován: 12. 6. 2008, 7:27

20. 1. 2011, 10:40

holt...cina je risk. snad kazdy co odtial nieco kupuje/kupoval mal takuto skusenost.
rumcajz
Příspěvky: 23
Registrován: 20. 4. 2008, 6:38
Bydliště: Bratislava

20. 1. 2011, 11:10

Este doplnim.
Myslim si ze mi to spravil cinan naschval, pretoze som mu odmietol doplatit dodatocnu sumu ktoru si vymyslel po tom ako som to kupil.
Vreteno je cele doskrabne a dobite. v hlavach skrutiek su hlinikove spony a iny bordel. Okolo konektora je hrdza. Na hranach matice su stopy od kluca a volajaky lepkavy bordel na jej cele. Pri toceni rukou vydava nedobry zvuk. Neviem ale povedat aky a ci vobec nejaky ma vydavat. Zatial som nenabral odvahu ho pripojit k menicu.
Ze dostanem za tie peniaze nejaky zazrak som necakal, ale podla mna je jasne pouzivane aj ked ho predava ako nove. Chcel by som len to co som videl na fotkach na ebay.

Snad sa najde niekto kto ho kupil tiez a podeli sa o informacie v akom stave prislo jemu. Zatial ma este cas otvorit Ebay case.

Zatial vdaka.
HonzaCh
Příspěvky: 289
Registrován: 21. 11. 2006, 8:57
Bydliště: Ostrava

20. 1. 2011, 1:45

Jako nové to teda rozhodně nevypadá. Odřené hrany, škrábance, fleky, piliny...

Nafoť pořádně detaily, někam to postni, otestuj funkčnost, napiš číňanovi (přes eBay messages) výhrady s odkazy na obrázky a se svou představou o řešení (tu jsi neuvedl) s tím, že jinak otevřeš eBay Buyer Protection Case. Pak počkej, co on na to (pokud vůbec odpoví). Podle toho uvidíš, jak dál.

V té ne-aukci (Buy Now) je v podmínkách 60 day money back, seller pays return shipping, tak do plné reklamace bych se asi nehnal, ale rozhodně bych si nechtěl nechat dělat na hlavu. ~$400 zas není jen 2 rohlíky a 20 deka poličanu.

H.

PS: A dej vědět, jak jsi dopadl.

PPS: Já reklamoval sice jen aku do foťáku, co vůbec nedošel, ale eBBP zafungovalo dobře. Zakoupeno v půlce 10., prodejce pořád počkej, teď se blíží Vánoce a poště to trvá, po ~8 týdnech (normálně to trvá z HK tak 14 dnů) se zpráva "vrátila" s tím, že další komunikace bude až po 1.1. Tak jsem se namích', otevřel case a koupil jinde a pod stromeček dostal těch pár $ zpátky.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22403
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 1. 2011, 2:12

jedno z ebaye jsem taky kupoval od linearmotionbearings nebo jak se jmenoval a take bylo poskrabane, plosky na klic podrbane, neslo znamky pouzivani
asi to jsou vretena z fabrik ktera neprosla vystupni kontrolou nebo se vratila jako reklamace
nekdo to pak nejak poladi a posle dal na ebay
ale to se jen domnivam
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
rumcajz
Příspěvky: 23
Registrován: 20. 4. 2008, 6:38
Bydliště: Bratislava

16. 3. 2011, 6:05

Tak problem s vretenom je konecne vyrieseny.
Po par tyzdnoch dohadovania sa s cinanom sme sa dohodli ze mi posle nove zadarmo.
Ak bude v poriadku, posle mi peniaze na poslanie pouziteho naspet do ciny.
Nove doslo v poriadku, peniaze na postovne neposlal a ani viac neodpisal.
Zaver teda je ze mam jedno vreteno nove a jedno zalozne :)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2577
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

16. 3. 2011, 7:25

rumcajz píše:...Ak bude v poriadku, posle mi peniaze na poslanie pouziteho naspet do ciny.
Nove doslo v poriadku, peniaze na postovne neposlal a ani viac neodpisal...
No, ja tu formulaci "ak bude v poriadku" chapu jako "jestlize bude v poradku", cili klasickou implikaci "jestlize, pak ...".

Takze to vidim tak, jako ze micek je na tve strane dvorce, ze mas napsat, ze je nove vreteno v poradku, a az pak on posle penize na navrat toho puvodniho.
Nebo to chapu spatne?

Tedy myslim, ze v tuto chvili a v teto interpretaci mu neco dluzis. To, ze je nekdo Cinan, jeste neznamena, ze ho musime odrbat.
Nebo se pletu :D ?
rumcajz
Příspěvky: 23
Registrován: 20. 4. 2008, 6:38
Bydliště: Bratislava

16. 3. 2011, 7:37

Presne tak som to urobil.
Napisal som mu ze je nove poriadku a zistil som mu kolko bude postovne.
Na to som uz ale odpoved nedostal.
Dovtedy sme si pisali kazdy den a odbrbat sa snazil on mna v kazdom mejli.
Osobne mam svedomie ciste a bola to pre mna velmi neprijemna skusenost. Znova by som do toho nesiel ani keby som vedel ze mi ostanu dve za cenu jedneho.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

16. 3. 2011, 9:10

rumcajz píše:Presne tak som to urobil.
Napisal som mu ze je nove poriadku a zistil som mu kolko bude postovne.
Na to som uz ale odpoved nedostal.
Dovtedy sme si pisali kazdy den a odbrbat sa snazil on mna v kazdom mejli.
Osobne mam svedomie ciste a bola to pre mna velmi neprijemna skusenost. Znova by som do toho nesiel ani keby som vedel ze mi ostanu dve za cenu jedneho.
treba zjistil ze to postovne stoji vic jak dve vretena :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
hopik
Příspěvky: 248
Registrován: 11. 9. 2006, 3:30
Bydliště: Ružomberok

16. 3. 2011, 11:40

Rumcajz, kolko by stalo to postovne od nas? aka bola vaha vretena?
Mam tiez taky podobny problem ale v inej oblasti.
Dik
Radsej budem 7h rozmyslat a 1h pracovat ako opacne
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22403
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2011, 6:53

ja ted dal 2800 za poslani cca 5g do ciny
a u reklamaci si dopravne musime vetsinou hradit sami
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
rumcajz
Příspěvky: 23
Registrován: 20. 4. 2008, 6:38
Bydliště: Bratislava

17. 3. 2011, 12:58

Vaha bola 6kg a cena 130Eur za EMS. Predajca vyzadoval Tracking number, bez neho to ide za polovicnu cenu.
JuanV
Příspěvky: 152
Registrován: 22. 2. 2011, 3:09
Bydliště: Praha

17. 3. 2011, 1:53

Jeste tu nepadlo, jak si s nim spokojen ? (s tim novym samozrejme) :)
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“