Šnek v pouzdře s kolem na otočný stůl - děličku

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Petr Bratřík
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 1. 2010, 8:18

5. 11. 2013, 7:34

Šnekové kolo 40 zubů + šnek uložený v excentrickém pouzdře, lze nastavit i axiální vůli šneku v pouzdře. Měl jsem to připravené na letošní zimu že si zkusím domácí výrobu otočného stolu podle obrázků na internetu, ale náhodou jsem narazil na cosi pro mě ještě vhodnějšího, takže toto mi přebývá a třeba by se to někomu hodilo ... Není to rezaté, jen špinavé od vazelíny. Cena třeba 1000Kč nebo nějaká dohoda, můžu to poslat i poštou.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
gesyy
Příspěvky: 8
Registrován: 11. 3. 2013, 9:33
Bydliště: Hlinsko

19. 11. 2013, 11:05

jestli je ještě aktuální tak koupím.
gesyy
BF20L vario CNC, soustruh Volman
Petr Bratřík
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 1. 2010, 8:18

19. 11. 2013, 7:48

Ještě to mám
Petr Bratřík
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 1. 2010, 8:18

27. 1. 2014, 7:45

Sleva na třeba 250Kč pokud to někomu poslouží
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

27. 1. 2014, 8:06

Poslal jsem Ti SZ. :wink:
stihacka
Příspěvky: 131
Registrován: 19. 1. 2012, 3:06
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

27. 1. 2014, 8:18

Tak to bych taky vzal a třeba i něco přidal.
Petr Bratřík
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 1. 2010, 8:18

27. 1. 2014, 8:33

stihacka píše:Tak to bych taky vzal a třeba i něco přidal.
Pozdě, jsou tu daleko hbitější členové, prodáno. O peníze mi snad ani nejde, jen mi to bylo líto vyhodit.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“