hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

28. 9. 2014, 9:06

... před volbami zdarma, po volbách o 20% dražší, známe svoje "lidi" :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

28. 9. 2014, 9:12

Kdyby jenom o 20 :) Známe své papnhajmské.
www.mosaznevyrobky.cz
Fifík
Příspěvky: 695
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

28. 9. 2014, 9:29

Zdarma = nezaplatíte to přímo, ale skrze vyšší daně, kterými se to dotuje. A samosebou při přerozdělování se uleje do správných kapes ... :?
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

29. 9. 2014, 6:40

Fifík píše:Zdarma = nezaplatíte to přímo, ale skrze vyšší daně, kterými se to dotuje. A samosebou při přerozdělování se uleje do správných kapes ... :?
v tomhle je Praha specifická.Když lidi přestanou platit. Tak to bude levnější. Viz. Rittigovi lístky. Správa a údržba automatů na ně,servis značení lísků a správa sítě.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22404
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 9. 2014, 6:49

tak to je bezesporu
kdyby se sahlo do spravnych mist tak muze byt ledasco zadarmo
verejne penize tecou skrz deravej cednik

otazkou je jestli by to bylo systemove delat neco zadarmo kdyz jinde jezdej komercni dopravci v podobe soukromych firem ktere si museji normalne vydelavat
systemove by bylo ucpat ten cednik aby lidem zbylo vic na ty listky na MHD
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

29. 9. 2014, 1:15

Co tady mudrujete, když jedině socan ví, jak naložit s vašimi penězi. On už je "přerozdělí správně", vy by jste je mohli utratit za pí....ny a oni by z toho neměli ten pravý užitek. Jen nějak nemohu pochopit, proč bych měl dotovat někoho z Kladna na cestování zdarma svými daněmi. Vlastně už vím, dochází zásoby železného šrotu a jeho dobývání je už životu nebezpečné. Takže minimálně do voleb se přizpůsobíme potřebám nepřizpůsobivých, je třeba nasbírat hlasy a "tak je to sprane, tak to ma byt".
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

29. 9. 2014, 1:20

On už je "přerozdělí správně",
Mám takový pocit, že už je dávno přerozdělili :D
www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

29. 9. 2014, 1:23

.. já mám zas pocit, že volby stejně nic nezmění ... defenestraci těch baronských přisluhovačů
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

29. 9. 2014, 7:49

takže pánové ...pokud uvidíte policistu přestaňte pracovat a preventivně se připravte na to ,že by vás chtěli pacifikovat...hlavně nic nedržte ,třeba šroubovák ,natož soustruh... manželkám vysvětlete ,že rýč ,vysavač apod. Nemůžete používat z preventivních důvodů.http://www.novinky.cz/krimi/348962-na-f ... t-let.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Uživatelský avatar
Kilovolt
Sponzor fora
Příspěvky: 829
Registrován: 21. 10. 2009, 9:59
Bydliště: Podřipák jak vyšitej!

29. 9. 2014, 10:29

Taky sem koukal a nestačil jsem se divit, co si cajti dovolej. :shock: Jestli ten chlapik nemá na slušnýho advokáta, tak je v rici. :cry:
Elektrika je potvora-nejni vidět a kope jak divoká mula.
"Učíme se po celý život. Až na školní léta" - Gabriel Laub
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 9. 2014, 7:14

Njn, když ti policajti byli dva a on sám, tak mu museli zlomit žebro, aby byl klidnější a nechtěl je přemoct. A není nad dobrého podnájemníka.
trxtechnologies
Příspěvky: 178
Registrován: 1. 12. 2013, 11:08

7. 10. 2014, 5:34

Ako si Ruda z Ostravy hľadal prácu :D
Přílohy
ruda-telefonat-snemovna-prace.mp3
(1.25 MiB) Staženo 219 x
Matúš
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

7. 10. 2014, 6:28

to je dobry cyp :D

... na to téma:
Ptá se Pražák Ostraváka: "Helé, proč v tý Ostravěé mluvíté tak krátcé?" ... "bo neni čas pičo" :D

doufam, že to nebude ban :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
CHLAST
Příspěvky: 17
Registrován: 11. 10. 2014, 10:03

11. 10. 2014, 7:29

Lidi já nechci bejt vulgární . Někoho se dotknout ale když se tu člověk na něco zeptá ( ten dotaz nejni uplně mimo mísu) tak čeho se dočká?? na tomto foru jsem už nějakej pátek a příjde mi to že je tu dost odborníku. ale asi nejsou moc sdílní navíc dost lidí má doma frézky a ani nenahodí fotky svého výtvoru sem na forum. Člověk se ptá na něco nebo by rád slyšel pochvalu či návrhy na upravy změny vylepšení ale ničeho se nedočká hlavně že to vlákno vidělo x tisíc lidí. To se stydíte za své zkušenosti nebo jen se nechcete bavit s povlem??
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

11. 10. 2014, 8:48

CHLAST píše:Lidi já nechci bejt vulgární . Někoho se dotknout ale když se tu člověk na něco zeptá ( ten dotaz nejni uplně mimo mísu) tak čeho se dočká?? na tomto foru jsem už nějakej pátek a příjde mi to že je tu dost odborníku. ale asi nejsou moc sdílní navíc dost lidí má doma frézky a ani nenahodí fotky svého výtvoru sem na forum. Člověk se ptá na něco nebo by rád slyšel pochvalu či návrhy na upravy změny vylepšení ale ničeho se nedočká hlavně že to vlákno vidělo x tisíc lidí. To se stydíte za své zkušenosti nebo jen se nechcete bavit s povlem??
Ti teda dost dobře nerozumím, na co se teda tedy ptáš?
Tvůj první dotaz tady a na to jsi snad dostal PM.
Navíc, na tvou otázku tu najdeš spoustu odpovědí, stačí pohledat. A uvědom si, že se taky moc lidi chlubit nechtěj, a fotit... no nevím, mně osobně na to moc času občas nezbývá.

Pokud se tu zeptáš na konkrétní věc, určitě se odpovědi dočkáš, a dokonce hodně relevantní. Ale triviální dotazy tu už skoro nikdo nečte, protože by se neustále opakovalo to, co tu běžně najdeš, jen to chce se trochu snažit.
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“