SILONOVÉ DESKY - Prodáno

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4901
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

31. 7. 2015, 8:29

Kdyz jsem byl na foru uplny kovacek mel jsem s Raidenem take konflikt. Byl to prakticky jediny spor zde na foru. Raiden si vymyslel nesmysly a delal hrozne dusno, podobne tema jako ted. Vyvolat konflikt za kazdou cenum a potom ze sebe delat chudacka. Proto az jednou BAN dostane, bude to jenom dobre.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

31. 7. 2015, 9:28

RAIDEN píše:
RaS píše:takže když nabídnu 301,- tak oba dva zájemce přeskočím a je to moje? příjde ti to v souladu s pravidly? dej si to na aukro, když máš takovýhle přístup..
Už jsme spolu obchodovali, byl jsi nějak nespokojený, nebo byl nějaký jiný problém?
abych pravdu řekl tak nevím co jsem od Tebe kupoval, kupuju toho na fóru docela hodně.. možná nějaké vrtáky? v podstatě se všema obchodama jsem byl asi spokojenej.. možná až na ty Narexácký nepoužitý morse redukce.. to byla kvalita strašná..

já to beru tak, že tady jsou nějaká pravidla a to co jsi předvedl bylo mimo tyto pravidla.. můžeme diskutovat o tom jestli jsou dobrá nebo špatná, podle mě je to s tou cenou taky kravina.. ale prostě ty pravidla tady jsou a kdyžtak se dají obejít elegantněji tak aby jsi nevypadal za vyčůránka.. to jak jsi to napsal bylo dost nešťastné a proti Tobě nemám vůbec nic..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

1. 8. 2015, 5:11

robokop píše:Ty pravidla tu jsou kvuli tomu aby zde misto vlakna o 3 prispevkach nebyli tahanice jako je tenhle pripad


To chci tak moc?
Stvete me.
Však v pohodě, to já se přizpůsobim, to neni problém.Jen jsem to nejprve špatně pochopil, chybama se člověk učí no. Ale tak pravidla si čtu, nejsem ignorant :)







EDIT:Děláš ze sebe elbarto opět akorát vola. Také jsem nikde nebrečel, pouze jsem požádal o uzamknutí tématu, aby se nerozvíjela další diskuze mimo téma.
Naposledy upravil(a) RAIDEN dne 2. 8. 2015, 9:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 8. 2015, 5:50

dekuju
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
kpr
Příspěvky: 29
Registrován: 10. 8. 2014, 3:01

2. 8. 2015, 12:24

PS. nedá mi to se zeptat, máte dodavatele na silon ? levně, kvalině :-)

KPr
Mechatronic
>> CNC 3/4 axis, 4 working heads, pressure air/water cooling
>> G-StepCon interpolation driver for one axis networks
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

2. 8. 2015, 9:15

Už je prodáno, prosím LOCK :!:
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4901
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

2. 8. 2015, 9:20

To kpr: jeste nez bude vlakno uzamceno. Podobne desky koupis treba v Chotusicich. Chlapik prodava dva druhy Silonu ve dvou barvach, Novodur a tusim Teflon. Na burze kosticky vse za par kacek, tusim 50kc/kg po dohode sezene i jine rozmery.
Ma to presne rezane a batoh me pichal rohama silonu, jako jezek :-)
Zamčeno

Zpět na „Prodej“