CNCCookBook GWizard 3-letá licence

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

19. 12. 2016, 8:08

Prodám lincenci předplacenou na 3 roky (3 Year GWizard Calculator Subscription) na CNCCookBook GWizard, který počítá posuny a rychlosti (Feeds and Speeds).

http://www.cnccookbook.com/FeedSpeedsCa ... izard.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Licence byla zakoupena 14.10.2016. Do 14.10.2019 je pro neomezenou velikost vřetene, po 14.10.2019 (pokud nedojde k prodloužení) se velikost vřetene zamkne na ekvivalentu 3 HP.

S tvůrcem programu jsem domluven, že mu dodám nový email a on převede licenci.

Cena 1700 Kč. (pořizovací cena 110 USD
Naposledy upravil(a) pavelk dne 2. 2. 2017, 7:07, celkem upraveno 5 x.
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

21. 12. 2016, 9:09

Ještě přidávám obrázek okna. Mě to přislo jako dobrá aplikace, kde jsem ji jen naklikal jakou mám frézu, vřeteno (nebo stroj), materiál a vypadly mi posuv a otáčky.

Pro ty z vás, kdo to neznají je k dispozici trial verze. Bohužel vše v angličtině.
Přílohy
GasPedal.jpeg
CADCAMWiz.jpeg
CutOptimizer.jpeg
SpeedsFeedsCalculator.jpeg
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

21. 12. 2016, 9:41

a tak jsi to koupil a po pár dnech používání ti to už nepřipadá jako dobrá aplikace? nebo proč to prodáváš?

já jsem si tu trial verzi nainstaloval a vyzkoušel, je tam spoustu krásnejch věcí pro někoho kdo píše všechno ručně.. ale v době CAMu mi to připadá takové zbytečné..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

21. 12. 2016, 10:07

ne, po par tydnech jsem prodal vse, na cem by se to dalo pouzit.
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

21. 12. 2016, 6:04

Já za sebou určitě nemám spoustu času v CAMech, takže nemůžu moc soudit, ale do VisualMillu a i Fusion 360 (se kterým jsem si jen hrál), jsem musel zadat řezný vlastnosti nástroje, kterým jsem to chtěl obrábět. A ty jsem právě dostal z GWizardu.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22408
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 12. 2016, 6:08

tam jsou databaze reznych parametru od vyrobcu nastroju?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

21. 12. 2016, 8:32

Čus,

To asi ne, nicméně v popisu se píše toto:

It took years, we analyzed data from over 250 tooling catalogs,
we built a powerful cutting physics engine with advanced algorithms that consider almost 60 different variables,
and we worked with over 50,000 CNC'ers
like yourself to make sure you'd have

Better Tool Life, Surface Finish, and MRR with G-Wizard

Řeknu to ještě jinak: když jsem měl stroj (KX3 :)), kterej není zrovna standardní a o obrábění jsem toho moc nevěděl, tak jsem si pustil tuhle aplikaci, zadal pár parametrů, který jsem věděl, vybral nástroj, hloubku a šířku, tak mi vypadla tahle obrazovka. Což je pro někoho jako já (nestrojař) hodně velká pomoc. Můžu si tam dopočítat posouvání do řezu, atd. Pokud tohle všichni znáte a umíte, tak potom to samozřejmě prodávám na špatným místě. Když jsem se do toho pustil poprvé bez GW, tak jsem pár fréz odrbal. Když jsem tam zadal hodnoty z GW, tak to projelo v pohodě.
Přílohy
Snap 2016-12-21 at 21.16.29, 1398x661.png
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22408
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 12. 2016, 3:15

no tak ja vzdy koukal do katalogu od vyrobce tam je to u nastroje napsane
u neznamych nastroju jsem se podival do katalogu na podobny nastroj
tam jsem zjistil presne to co potrebuju pro otacky a posuv

tady ti to kouknuti do katalogu zprostredkuje software
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

22. 12. 2016, 10:27

hmm. ja mel problem to z toho katalogu vycist tak, aby mi to davalo smysl. a kdyz uz jsem to nejak vykousal, tak jsem nevedel, jak to prizpusobit napr. zapichu nebo sjizdeni po rampe, hrubovani vs. finisovani, atd.
pavelk
Příspěvky: 123
Registrován: 19. 10. 2009, 9:01
Bydliště: Novohradske hory

2. 2. 2017, 7:07

nova cena
Odpovědět

Zpět na „Prodej“