Prodej - Nové kuličkové šrouby i s maticemi. [prodáno]

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Rellik
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 10. 2018, 2:50

15. 12. 2018, 6:40

TimeCop píše: 5. 12. 2018, 9:03 Tak nic, objednavam na E-Bay, vypada to opravdu (aniz by jej tu chtel nekdo urazit, ci zesmesnit), ze kdyz se Rellik nepodarilo nikoho oskubat, nema zajem, uz jsem vyzkousel klasicky postup i nabidku do SZ a nic, nula:)
Sice nerad cekam na cokoli, ale Cina direct E-Bay to jisti :))
Objednej odkud chceš... SZ jsem si ani nestačil přečíst, jelikož jsi si smazal dřív než jsem to stihl... Byl jsem byl od 3.12 do včerejška na pracovním výjezdu. Co se týká cen, tak ano, v číně je to levnější, ale jak jsem psal, krom zmíněných tyčí z číny jsou všechny z Německa. Například https://www.ebay.com/itm/DE-SFU1605-L60 ... :rk:7:pf:0 (včetně doručení DHL cca za 1500,-kč/kus) Tudíž prodávám ještě pod cenou jelikož jsem jich kupoval víc... Jinak nabídka je stále aktuální... Krom šroubu 12*350mm - ten je již prodán...
Rellik
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 10. 2018, 2:50

15. 12. 2018, 6:46

Dodatek. Navíc bych měl na prodej značkové použité šrouby o průměru 20mm - viz foto:
https://photos.app.goo.gl/4PTYYniuhwQsXiVR6 Pracovní délky cca 280a 230mm
Cena 200,-/kus
Maskot
Protřelý bazarník
Příspěvky: 123
Registrován: 3. 3. 2013, 8:15

15. 12. 2018, 7:02

sz tie 20mm
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

15. 12. 2018, 9:39

"Cruchote !" :D) ... "vy jste mi vtelena naivita" (konec citace z krasne komedie) .
A kde myslis, ze ty Tvoje srouby z Nemecka rostou ? (help, zacina to na Ch...) .D)

Heled, kdyz hces neco prodat, musis se o to starat, ne to tu povesit a tyden nereagovat, a pak brecet, ze sis neco nestihl nekde precist:)
Jeste je nemam, das tu Tvoji Nemeckou Cinu teda za rozumnou cenu E-Bay i s postovnym ?
Paklize ano, vezmu je zfleku:) Tecka:)

A taky nechapu proc mi cpes pod nos link na "nemecke" SFU 1605 / 600 mm , kdyz se bavime o 12 mm sroubech ??
Zvaz jeste jednou moji nabidku, nevidim duvod (ani jak vidis sam nikdo dalsi) aby za srouby daval kvuli Rellik modrym ocim 2x tolik (nic ve zlem, jen joke) .

Klidne napis do SZ, jsem zatim jediny vazny zajemce s hotovosti, jak vidis:)
Tu jej mas za petikilo, taky clas 7, jako by byli brachove s tim Tvym Nemcem:))) : https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... =1&_sop=15

Tady jsou ty SFU 1204 / 600 mm rovnez za pulku, zvaz tu cenu a prodas, jinak ne:) .. https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... m&LH_BIN=1
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

16. 12. 2018, 8:52

Tak vidis, a jsi zase zticha:( .
Na toto kockovamńi, zel, nemam cas, popreju Ti dobry prodej sroubu za dvojnasobek obvyklé trzni ceny novych :wink: ) .
Ze si blbe nkoupil v Nemecku Ti nikdo zde nebude (domnivam se) kompenzovat, sry ..
kakan
Příspěvky: 132
Registrován: 1. 11. 2010, 6:01

20. 12. 2018, 7:30

Ahoj Rellik jsou tu pitomci tuhle jsem videl jak v obchodnim dome jeden pitomec urazel prodavacku ze maji drahy rohliky ze na nich maji rabat ze ho okradaji atd.

Vyvedli ho policisti ven :lol: :lol: :lol: :lol:

jenze tady ji je jako sracek tady nic neprodas.

Oni jen pisou nic nedelaj jsou to levaci.


Ja tu koncim. Tuhle jsem neco prodaval a delali jak psy chteli abych jim to dal zadarmo

:D

Ano, končíš, protože jsi za své chování vyfasoval trvalý ban.
R - stick
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

20. 12. 2018, 8:16

kakan píše: 20. 12. 2018, 7:30
Ja tu koncim. Tuhle jsem neco prodaval a delali jak psy chteli abych jim to dal zadarmo

:D
Ámen. Zase klesne procento hulvátů na tomto fóru... :D
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10131
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 12. 2018, 8:20

Josef píše: 20. 12. 2018, 8:16
kakan píše: 20. 12. 2018, 7:30
Ja tu koncim. Tuhle jsem neco prodaval a delali jak psy chteli abych jim to dal zadarmo

:D
Ámen. Zase klesne procento hulvátů na tomto fóru... :D
To je dvorní šašek a né hulvát :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

30. 12. 2018, 11:29

To je (byl) ten Kakan srandista se SUPER MEGA-moznim vretenem, neeee ? :D)))
Rellik
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 10. 2018, 2:50

2. 1. 2019, 2:33

Ty 20mm šrouby jsou již prodané.
Kdo psal SZ po Novém roce, už má bohužel smůlu...
Co se týká zbytku. Klidně ceny nabídněte. Pokud s ní nepůjdu do mínusu oproti nákupu a dopravě, tak nemám problém prodat za nákupní cenu.

A pokud opět někdo bude psát, že neodepisuju, tak má smůlu. Opravdu nesedím u PC od rána do večera nečekám, že mi někdo napíše a bude čekat na okamžitou odpověď. Sem kuknu 1-2x do týdne jestli nemám SZ. Hledat jestli někdo psal do příspěvku, když jsem psal, že se má ozvat do SZ opravdu kontrolovat nebudu. A komu vadí ceny, tak je to jeho problém, nikomu to necpu... Je mi jedno jestli mi v dílně leží několik tisíc na stole...

Takže pokud má někdo o něco zájem, napíše SZ max sem přidá info pro ostatní, že kvůli tomu a tomu psal SZ. Pokud napíše nabídku sem, musí počítat s tím, že mu nejspíš neodpovím...
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

2. 1. 2019, 5:13

A proc by to kdo delal ? Nechapu, kdyz to muze mit z Ebay za polovic:)
Zima bude dlouha, klidne si na NOVE sroubky (ne z druhe/treti ruky) pockam, mohl jsem Te jich zbavit, potrebuju jak na NC modelarskou frezku tak i na NC soustruh 400-vku udelat pohony:)
Je to Tvuj boj a taky Tvuj pech Rellik, hehe :D)))

Aneb "Kdo chce moc, nemiva nic" rikavaly nase babky .. a ja jen dodavam - mely pravdu na 100%:)
Tady mi to uz nekdy pripada jako "Komik a jeho svet", kdysi mi jedna montazni firma nutila drahe FVE panely za dvojnasobek obvykle ceny jen proto, ze nakoupila sklady drahych shittu, samo ze neporidili, dostali (podobne jako jako Ty zde) vztyceny ukazovak misto penizku :) .
Rellik
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 10. 2018, 2:50

2. 1. 2019, 6:07

Jestli nemáš o nic zájem, tak nepiš krávoviny. Pokud bude mít někdo zájem, tak se ozve a pokud ne, tak s tím problém nemám... A pod nákupní cenou to opravdu prodávat nebudu. Co bych z toho měl? Prodám to buď abych netratitl, nebo s minimálním ziskem v řádu desetikorun. Takže si nakupuj kde chceš a neprzní nabídky, které ti nejdou pod nos. Jak jsem psal, nikomu to nenutím, tak nevím proč ti vadí moje ceny... Nemáš zájem - NEPIŠ...
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

2. 1. 2019, 6:11

Ok, delej co umis, ale je to z mojeho pohledu mozneho zajemce podvod na kupujici .
Na moji nabifdku jsi mlcel do SZ a ted to otacis ?
Ok, pokracuj v oblbovani lidi, treba Ti nekdo sedne na lep, na Bazosi urcite:)
Rellik
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 10. 2018, 2:50

2. 1. 2019, 6:45

Já jsem napsal, proč jsem se neozval. Byl pracovně mimo tudíž jsem nějakou dobu neměl přístup k tomuto webu. A nevím jaký je to podvod, to že něco koupím za 600 a chci prodat za 650 abych si kompenzoval čas strávený objednávkou a platbou? Jaké pak dělají podvody české obchody, když věc, kterou koupím v Číně za 200 tady prodávají za 1200? To je pak v pořádku? Jestli ano, tak si nakup z takového obchodu. Já nemám potřebu na každém šrubu vydělat. Jen se mi tu válí zbytečně a mohou posloužit někomu dalšímu. Proto jsem už i napsal, ať si každý cenu navrhne. Pokud pro mě bude stejná nebo vyšší než nákupní, tak s tím nemám problém. Ale nebudu přece prodávat něco za 300 když jsem za to dal 600...

Zopakuji nabídku + něco navíc a přidám i nákupní ceny (zaokrouhlené na celé číslo):
Šruby Ø12mm s opracovanými konci
2x 700mm ($40/ks) + 650CLO za oba
2x 600mm ($36/ks)
1x 150mm ($10/ks) - prodáno
1x 450mm ($12/ks) - prodáno
1x 350mm ($11/ks) - prodáno

Šruby Ø 16mm s opracovanými konci
2x500mm ($38/ks)

Šruby Ø 16mm s NEopracovanými konci
1x250mm ($25/ks)

Pak bych tu měl i lineární ložiska typu LM16UU
4x v domečku pro přichycení 4 šruby ($4/kus)
12x v domečku pro přichycení 2 šruby ($3/kus)

Krokové motory NEMA 17
5x 42BYGH 1.5A (17HS4401) ($9/ks) - prodáno

Pod tyto ceny opravdu nepůjdu. Nejsem charita... Teď každý ví, za co jsem to koupil a může si rozhodnout jestli to chce nebo ne...
Ceny jsou bez případného poštovného. Možno zaslat na dobírku přes zásilkovnu.
Naposledy upravil(a) Rellik dne 3. 1. 2019, 3:19, celkem upraveno 2 x.
Maskot
Protřelý bazarník
Příspěvky: 123
Registrován: 3. 3. 2013, 8:15

2. 1. 2019, 8:23

sz
1x 150mm ($10/ks)
1x 450mm ($12/ks)
1x 350mm ($11/ks)
Odpovědět

Zpět na „Prodej“