Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 11:13

jo to video samozrejme
to uz zije svym zivotem
navic ta jeho letita kampan ma prvky vymyvani mozku takze to nektere lidi semele tak ze bezhlave veri i tomu k cemu maji rozpor na vlastni oci nebot na to ma vymluvu ze to je kampan, nebo ze jeho vlastni slova jsou vytrzena z kontextu. Slepa vira potom zpusobuje ze nepotrebuji overovat a ze zapominaji pochybovat.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2591
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

22. 1. 2023, 11:21

Ale přece ty zmr.. nenecháme vyhrát už jen tím, že k těm lzim budeme mlčet...

A je zjevné, že i přes přes všechna omezení skutečné prezidentské role jde o tak důležitý post, že se vytahují fakt špinavé metody...
Tady jsou ve hře velké prostredky/prachy/aparat.
Spojte si to s tím, co se dělo v zemanovskych volbách a co pak prezident prováděl... a dosud provádí - a nemyslím ta drobná justiční svinstva (i když s velkým morálním dopadem).
Naposledy upravil(a) lapa dne 22. 1. 2023, 11:27, celkem upraveno 1 x.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 11:25

Ja k tem lzim rozhodne mlcet nehodlam. Ale jejich siritele povazuju za obeti. Teda vyjma jejich tvurce. Kdyz babis s prichodem do politiky zacal skupovat media bylo jasne ze je zle.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2591
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

22. 1. 2023, 11:30

robokop píše: 22. 1. 2023, 11:25 Ja k tem lzim rozhodne mlcet nehodlam. Ale jejich siritele povazuju za obeti. Teda vyjma jejich tvurce. Kdyz babis s prichodem do politiky zacal skupovat media bylo jasne ze je zle.
Pořád se odmítás smířit s tím, že někdo může fakt být prase... :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 11:36

No je fakt ze budou taci kterym se v kalne vode kalene babisem bude dobre plavat takze ho podporuji ze zjistnych duvodu. Pripadne taci co jsou primo napojeni na jeho penezovody.
Ty bych samozrejme odsoudil taky.
Ale jinak jsem spis pro hledani toho pozitivniho.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2591
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

22. 1. 2023, 11:44

robokop píše: 22. 1. 2023, 11:36 ... Ale jinak jsem spis pro hledani toho pozitivniho.
No jo, to je přesná slabina těch slušných... :lol:

Ja se řídím tím, že dám párkrát šanci a pak to/ho odriznu.
Je na to i nějaká simulační studie (něco ve smyslu te slavné simulace Life) o pozitivním významu altruismu, jeho zneuzivani těmi prasaty a možnosti altruismu se tomu zneužívání branit.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 11:47

Jasne, chapu.
Ale kdyz se nakonec alespon jeden probere do reality, stoji mi to za to.
A tim jak se babis odkopal verim ze se i nekdo probral.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Selic
Příspěvky: 663
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

22. 1. 2023, 11:49

lapa píše: 22. 1. 2023, 11:08
robokop píše: 22. 1. 2023, 11:00 Perfektne to zapada do strachu ktery tu siri babis falesnymi tvrzenimi o PP... Ty billboardy videl snad kazdy. Doufam ze se tu zas nebudem bavit o tom zda existuji a zda za ne muze babis.
Pozor, zrovna tady to nesíří babis, ale jeho ochotné figurky.
U některých to vypadá na pouhou zmatenost, ale u některých to vypadá na zcela jasnou agendu - i když to maskuji třebas tím, že prostě nejdou s davem...
Babiš má již delší dobu tým na PR. Viz. třeba tady https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tohl ... lidi-44092
Tam je pak perfektně vidět ten rozdíl Babiš herec, když jede do kamery podle scénáře a Babiš psychouš, když ho bere kamera naživo.
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
atlan
Příspěvky: 3351
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

22. 1. 2023, 12:05

Dokupte pera aby nebolo zase foopaaa. A uz tam niekoho posadte, po tom alkoholikovi to uz take zle byt nemoze ze. (i ked my sme vymenili mafinov za psychopatov a je to este horsie)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

22. 1. 2023, 1:34

Fifík píše: 22. 1. 2023, 12:51 Mexi, můžeš sem hodit seznam přínosných/pozitivnich věcí, které podle tebe Babiš za 8 let v politice udělal? Ať si uděláme obrázek...

Zatím tu od tebe vidím jenom hnidopišské rýpání do všech, kdo tohohle hajzla neadorují.
Už mě to moc nebaví, tak asi na nějakou dobu poslední post v tomhle zbytečném vlákně.

Já opravdu pana Babiše naodoruji. Už jsem několikrát psal, že jsem ho nikdy dřív nevolil a kromě téhle volby už doufám ani nikdy jindy volit nebudu.
Ale stejně tak nikdy nenaskočím na levnou a nesmyslnou vlnu "Antibabiš". Vedenou podle hesla kdo nemočí s námi, močí proti nám. Když nebudu Babiše pomlouvat, tak jsem prostě vyvrhel, agent cizí mocnosti a v dětství jsem určitě trhal mouchám křidélka.

V této konkrétní volbě se to bohužel sešlo tak, že je tam Babiš (kterého nechci) a pak Pavel (kterého nechci asi tak 37x víc).
Bohužel jiná nabídka v menu není. Pokud by protikandidátem byl někdo jiný než Pavel, Nerudová nebo Hilscher, tak bych asi volil jeho. Ale není to tak.

Nejsem fanda Babiše. Ale zato jsem silný anti-fanda současné vlády pana Fialy. Tedy vlády, která mě svým přístupem připravila minimálně o 10% mých úspor. V současnosti je inflace vysoká skoro všude. Ale z těch našich skoro 20% jde (podle mě) nejméně polovina na úrok neumětelství a hlavně nic-nedělání naší vlády.
Pro Fialu je zřejmě mnohem důležitější, že ho Lejnová pohladí po hlavičce a pochválí za to, jak pomohl s dalším rozšíření působnosti green-bídy (rozšíření emisních povolenek, o kterých tak plamenně před volbami mluvil, jak je pro jejích omezení). Než aby mu ležel na srdci osud těch nepodstatných lidí, tedy
obyvatel České republiky. Jak hodnotím jeho přístup k energetické krizi jsem už opakovaně psal, tak to nebudu znovu omílat.

No a pana Pavla mám zařazeného do podobného šuplíku jako pana Fialu. Relativně pohledný, důstojně vystupující, prázdný člověk. Viz film "Byl jsem při tom" s Peterem Sellersem.

A abych nemusel psát další post, tak ještě poznámka na reakci na robokopa:
Výmluva, že za naše problémy (v tomto případě za neskutečnou inflaci) můžou ti před námi, to je výmluva stará jako politika sama.
Za současný marast rozhodně nemůže Covidová politika Babiše před 2 roky, ale "skvělá práce" této vlády.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 1:53

tak to dokaz
ja sve argumenty podal
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika ... d-40383122

ty popiras ze tech 420 miliard nema vliv
pritom je jasne ze musi mit velmi zasadni
co se tyce gren dealu kdo myslis ze ho za cr podepsal a chlubil se tim?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Ferrit
Příspěvky: 432
Registrován: 6. 8. 2009, 10:08
Bydliště: Třebíč

22. 1. 2023, 3:05

Výmluva, že za naše problémy (v tomto případě za neskutečnou inflaci) můžou ti před námi, to je výmluva stará jako politika sama.
Za současný marast rozhodně nemůže Covidová politika Babiše před 2 roky, ale "skvělá práce" této vlády.
S tím tvrzením naaprosto souhlasím a dodal bych že se na této inflaci podepsali fialovci už jako opozice!
Svými klacky pod nohy a media, prostě celá zbytečná, přehnanaá a drahá doktrina Anibabiš.

Nemusím Babiše, může za spoustu špatného, ale jak Mex píše, je pro mě volba toho menšího zla ze dvou zel! Bohužel!
MN-80A, BF-20 Vario, MAHOS 22, Beiping PP-U3, Prusa i3-MK2
I cesta je cíl. - "Finis coronat opus"
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2023, 3:18

"nic o nem nevim a nemuzu vedet vyjma toho dobreho co se ted mele v mediich ale vim ze to je vetsi zlo nez babis"
proste to vim a zadne dukazy me nezajimaji
vim to
vim to protoze to vim
a taky protoze to Andrej rikal
a i kdyby to vsechno zjevne bylo jinak tak je to kampan
a i kdyby se prokazalo ze neni, tak je to vytrzene z kontextu
proste to vim
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1550
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

22. 1. 2023, 3:39

Tak vidiš Filipe, už to konečně víš taky! No ale trvalo Ti to!
Ty furt ňáký důkazy a vodkazy a přitom to stačí jen vědět. Tak jednoduchý to je. :lol: :lol: :lol:
Selic
Příspěvky: 663
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

22. 1. 2023, 3:42

jenicek píše: 22. 1. 2023, 3:39 Tak vidiš Filipe, už to konečně víš taky! No ale trvalo Ti to!
Ty furt ňáký důkazy a vodkazy a přitom to stačí jen vědět. Tak jednoduchý to je. :lol: :lol: :lol:
To víš, svědci babišovy.
Není umění si člověka koupit. Umění je si ho koupit za jeho vlastní peníze. 8)
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“