Nastrojova bruska N1

JH1967
Příspěvky: 57
Registrován: 23. 1. 2023, 11:32

22. 4. 2024, 4:58

tumlik píše: 22. 4. 2024, 3:06 jo :) , nebo napiš co všechno na BN102 sháníš, na kolik peněz si to tvoje ceníš..... takhle to je hodně malá pravděpodobnost, že to vyměníš
já bych třeba i něco měl, ale nic na N1 nesháním, no a jeníčkovi je jedno, komu pošle peníze :)
Takto nejako bych si to predstavoval aj ja, asi mi Tumlik čítaš myslienky. Nevím čo za to :idea: . Viem čo stoja veci u prekupníkov, ale tu nechcem nikoho zdierať z kože. Debate o cene som sa chcel naivne vyhnúť, ale asi to "nepude" . Napíšem SZ aj Jeníčkovi snáď sa nejako dohodneme.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1534
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

25. 4. 2024, 2:55

Abych zde nebrzdil případné další zájemce, tak informuji, že jsme se nedohodli a pouštím dále.
zverodoktor
Příspěvky: 3010
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

25. 4. 2024, 7:06

adam410 píše: 18. 8. 2023, 7:02 Zverodoktor:
Ako sa podarilo tebe vymeniť knoty v medennich trubkach ? Mne nejdú tie trubky vôbec vytiahnuť a výmenu bez toho si neviem moc predstaviť
Obrázek
Ahoj,
Ani tie pôvodné knôty u mňa nešli cez celú rúrku. Olej z nádržky na olej tečie všade gravitáciou, takže úloha knôtu v tomto prípade nieje nasávať, ale iba škrtiť tok oleja. Do otvorov rúrok v nádržke som drôtom napchal asi 3 cm dlhé, pomerne natesno kúsky knôtu, konce nechal asi 1 cm prečnievať. Olej pomaly cez knôty tečie do rúrky a na konci odkvapne. Ide to ľahšie s teším knôtom preloženým na polovicu, kupoval som knôty na sviečky v nejakom obchode s kreatívnymi potrebami, predávajú ich na metre.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“