vytahávání X let starých témat

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 5:38

nevadí Vám, že přijde někdo nový, začne procházet různá témata a logicky narazí na některé i třeba 2-3 roky staré a začne na ně odpovídat? člověk se do toho začte a zjistí že je to úplně mimo.. nešlo by třeba pisateli při snaze odepsat na takovýto třeba víc jak rok starý příspěvek automaticky hodit upozornění, že už se asi nejedná o aktuální téma a on si pak třeba uvědomí jestli má na něj odpovídat? Vadí to někomu?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2012, 5:39

pardon :oops:
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 829
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2012, 5:58

Teoreticky by se ty staré témata daly zamknout a byl by pokoj .
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 6:02

nejde o to zamknout.. občas někdo řekne něco k věci.. nicméně myslím si že když někdo před třemi lety řešil problém, nebo třeba poptával výrobu, že je nesmysl se k tomu vyjadřovat.. myslím si že takové trknutí hláškou.. téma už je víc jak roké staré, pravděpodobně už nebude aktuální Vaše připomínka by tomu dost pomohlo, pisatele by to trklo a nedělal by to..
jinak pouze nápad, ale dost se to rozjíždí..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8173
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2012, 6:03

Mně to nevadí, když na to někdo odpovídá tak má asi co říct nebo se na co zeptat. Na to není nikdy pozdě :-)
Aleš Procháska
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 6:06

otázkou je jestli si uvědomuje že je to taková vykopávka.. já si myslím že ne.. nicméně to je fuk, spíš mě zajímal jen názor..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5093
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

28. 2. 2012, 6:24

Mě to nějak nevadí, ono to bude spíše u těch kategorií kde není tolik témat. Člověk ( když je nový nebo se nudí ) pak začne pročítat starší a starší vlánka jestli nenarazí na něco zajímavého. No a když je to na stejné stránce jako nejnovější vlánko nenapadneho že by to mohlo být tak exrémně staré.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
martinodipraga
Příspěvky: 256
Registrován: 20. 4. 2009, 12:10
Bydliště: Praha

28. 2. 2012, 8:05

Já to naopak uvítám,když dostanu odpověd,na otázku kerou jsem položil třeba před 3lety,uzavírání temat by bylo naprosto zcestné a sebedestruktivní pro toto forum,specielně PAKO.ll se tu za 18dní vyprofiloval jako znalec a fanda Volmanů,máme snad zakládat nová vlákna obychom se od něho něco dozvěděly? Myslím že bychom mu měly být vděčni.

Jen do toho PAKO.ll
Martin
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 8:14

já jsem nic neříkal o zamykání témat, to je blbost.. jen mě prostě vadí když chce někdo něco vyrobit a někdo mu to nabídne za dva roky.. někdo se ptá jak má nastavit MESU v roce 2009 a že něco nejde.. a druhej za 3 roky odpoví že to ve verzi která je o X generací dál jde..prostě uplně mimo.. to mě vadí..
to že někdo přidá k popisku starýho volmana komentář a přidá ještě fotky o tom nemluvím..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2012, 8:22

to asi rozumnym zpusobem nejde,
ano slo by poresit tu vystrahu pred odpovidanim
ale nedeje se to tu tak casto aby to stalo za tu namahu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
martinodipraga
Příspěvky: 256
Registrován: 20. 4. 2009, 12:10
Bydliště: Praha

28. 2. 2012, 8:25

Střílíš houfnicí potrefil jsi Paka,ten na to reagoval.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 8:33

ano neděje se to často měsíc klid a pak během 2 dní 10 témat, a z toho 3-4 naprosto mimo.. ale to je fuk.. neřešme to.. na jednu stranu buďme rádi že se něco řeší..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2012, 9:01

pro klid duší tady,jsem to smazal ať to nikoho nedráždí :wink: . Bohužel jsem zvyklí i z jiných for že se běžně píše i do starých diskuzí i několikaletých . Napravím se tady.
Znalec Volmana nejsem, mám ho rád,fabrika mi voní prolezl jsem si ji coby elektroúdržbář kompletně celou nežli přišla do pekel.Oba mí dědové tam dělali ,táta ,brácha . Co se týče elektra ,čuchl jsem ke všemu ,výroba,generálka ,údržba .
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 2. 2012, 9:07

ale to je blbost něco mazat co je k věci.. a vůbec brát zřetel na jeden názor.. dej to prosím zpět.. nemyslel jsem to nijak osobně.. prostě jsem jen chtěl říct, že by si mnozí mohli uvědomit že to téma je prostě X let staré a zvážit objektivnost odpovědi.. nic víc jsem tím nechtěl říct.. určitě jsem nechtěl štvát nové členy aby nic nepsali..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

28. 2. 2012, 9:25

Já si myslím, že když někdo přehlédne, že poslední příspěvek tématu, které ho zajímá, je staré třeba rok a zareaguje na něj, tak by takové jednoduché upozornění bylo dobrá věc. A on sám pak ať si zváží, jestli nereaguje "mimo mísu". Pokud to robokopovi nezabere moc času, tak by to mohl být přínos.

Edit, než jsem to nadatloval, tak chlapci pokročilï o další dva příspěvky - něco mazat v tomhle případě myslím bylo opravdu zbytečné a jsem převědčený, že RaS-ovi o to opravdu nešlo...
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“