Poptávka-vygravírování mosazné šablony

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

11. 11. 2012, 10:32

Potřebuji vyrobit na céencéčku od nějakého šikovného člověka šablonu loga do mosazné tabulky, které potřebuju operativně kopírovat na výrobky na mechanické gravírce. Ona by šla(vzhledem k přímkovému charakteru) okopírovat i přímo na té mechanice, ale nemám na to čas :wink: ,to logo by mělo být do hloubky cca 1mm, ale na tom v podstatě nezáleží, jen aby tam šel vést palec :wink:
Logo je v pdf, celková délka loga by měla být cca 70mm, to by mě stačilo abych to mohl zmenšit na cca 1:7 (10mm a více)
mosaz na tabulku samozřejmě promptně dodám obratem :wink: , cenu a detaily kdyžtak v sz nebo lépe ke mě na email turoman@seznam.cz, víceméně na to nějak extra nespěchám, ale do konce roku už to musím mít i pro toho zákazníka vygravírovaný na ozubených kolech :D :D
logo v pdf je v příloze :)
Přílohy
SPC Lyle.pdf
(10.85 KiB) Staženo 359 x
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Mayb
Příspěvky: 147
Registrován: 7. 1. 2008, 2:45

14. 11. 2012, 5:57

Ahoj,

kdyby se ti nikdo neozval, tak ti to vygraviruju. Sice neni moc casu, ale libi se mi tvoje prace a vsechno kolem, tak rad vypomohu:-)
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

14. 11. 2012, 9:21

Mayb píše:Ahoj,

kdyby se ti nikdo neozval, tak ti to vygraviruju. Sice neni moc casu, ale libi se mi tvoje prace a vsechno kolem, tak rad vypomohu:-)
Dík za nabídku :wink: , ozval se mě prakticky ihned pán(a ještě několik dalších), který mě to slíbil udělat, takže jsem mu poslal polotovar a uvidíme. Domluvil jsem se s ním hned, nabídky byly +- stejné.
Ideální by bylo gravírovat ty loga na céencéčku přímo na výrobky, ale je to docela dost druhů a musím to řešit pružně, myslím, že v tomto případě ta mechanická gravírka bude rychlejší, proto ta šablona.
Bude to luxusní edice steampunkových ovládacích prvků hudebních nástrojů pro jednoho jejich stavitele z Floridy a proto je tam to logo docela důležité :)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“