servis

Tovární CNC a apřestavby konvenčních soustruhů
Odpovědět
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3605
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2009, 5:10

Aeroomni píše:to bys měl vyfotit!! to mě zajímá páč je to bastl :lol: :lol:
Oukej jak to zas budu šróbovat na bruskuna broušení nakulato tak to bliknu.Není to žádný výmysl,a kdybys tam nechal ten plech tak se dá i chladit ,ale musíš počítat s tím že budeš jako prase 8)
¨
Jinak ta nástrojovka má výhodu i v tom,že máš docela rychle vyměněné kotouče,takže se tam dají brousit i drážky pro ségrovky a tak.

Jo a není to stejný jako fortuna v nástrojovce na soustruhu :!: je to mnohem a mnohem přesnější a :wink:
Uživatelský avatar
Aeroomni
Příspěvky: 1179
Registrován: 14. 1. 2007, 9:16
Bydliště: Zem
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2009, 5:13

a mimochodem,znám lidi pro který je i ta cena na e-shopu moc velká
To už ja ale průser národa a otázka čecháčkovství = mít vše bez námahy a za nic, kde ukrást není zločin ale samozřejmost.. Samože toto téma nic pro tento server tak to raději neřešme :wink:
Jen pro ukázku, jednou jsem jednomu poslal podvozek potom, co jsem dohodl cenu a poslal číslo účtu kam zaplatí. Po pátej urgenci že neí zaplaceno 500 Kč, mi odepsal Ty wole já myslel žes mi to jako velkej výrobce poslal jako sponzorskej dar!!
Tak jsem nechal tak, odepsal že ano, že vlastně už je to tak a byl to sponzorskej dar at mu to slouží k radosti.. :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Aeroomni dne 12. 4. 2009, 5:16, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3605
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2009, 5:14

tumlik píše:
Aeroomni píše:Mam Ti poslat k ježíšku fotak?? :lol:
Jedná se o tohle soukolí ? Tumlíku děláš ho?

Proc obrazecku ?? to udelej skladane. Kdyz uz je takovy zajem tak udelej to mensi s osazenim a pak to vetsi na to nasadis a objedes tigem.
Pak se to znova da na soustruh a udela se dira na cisto.


RADEK
Tu odvalovací obrážečku sháním už delší dobu ,protože mám výhledově kšeft i na vnitřní ozubení a ještě jinačí na slepé na hřídeli .To vnitřní ozubení udělám i dnes v pohodě na obyčejné obrážečce to není problém s vybrušovaným nožem ale to víš odval je odval :wink:
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2009, 7:24

Přátelé děkuji všem za cenné rady,leč jsem se z dvoustránkového dialogu nedověděl to podstatné a to je "kde je možné toto servisovat"Rozhodl jsem tedy rázným krokem malý čínský soustruh prodat a již se mi tam na tom místě hřeje jiný lepší kvalitnější a výkonější,také i za jinou cenu.Tudíž mi nezbývá nic jiného ,než toto téma tady ukončit a přesunout nové téma na prodej.Ještě jednou děkuji
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5219
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

12. 4. 2009, 9:20

Baxi.bax píše:Přátelé děkuji všem za cenné rady,leč jsem se z dvoustránkového dialogu nedověděl to podstatné a to je "kde je možné toto servisovat"Rozhodl jsem tedy rázným krokem malý čínský soustruh prodat a již se mi tam na tom místě hřeje jiný lepší kvalitnější a výkonější,také i za jinou cenu.Tudíž mi nezbývá nic jiného ,než toto téma tady ukončit a přesunout nové téma na prodej.Ještě jednou děkuji
S tím servisem to není tak jednoduché - především by Ti jej měl poskytnout prodejce tedy pokud si jej koupil přímo a ne od někoho z druhé ruky.
Protože někteří z nás mají podobné klony toho Noelu tak jsme se snažli z Tebe vymámit nějaké doplňující informace, abychom Ti dokázali efektivně pomoci.
Noelisti tu asi nejsou online ;-)
Bohužel za tuhle cenu je to výrobek na dodělání doma a dovybavení se zpravidla v ceně odpovídající minimálně pořízení soustruhu - tady pochopitelně záleží co na něm potřebuješ dělat.
Tys to ale vyřešil po svém, takže O.K. Good Luck ! ;-)
rawen
Sponzor fora
Příspěvky: 1559
Registrován: 15. 3. 2008, 12:22
Bydliště: Prostějov

13. 4. 2009, 6:33

Baxi.bax píše:Přátelé děkuji všem za cenné rady,leč jsem se z dvoustránkového dialogu nedověděl to podstatné a to je "kde je možné toto servisovat"Rozhodl jsem tedy rázným krokem malý čínský soustruh prodat a již se mi tam na tom místě hřeje jiný lepší kvalitnější a výkonější,také i za jinou cenu.Tudíž mi nezbývá nic jiného ,než toto téma tady ukončit a přesunout nové téma na prodej.Ještě jednou děkuji
A do čeho jsi šel Pepo? Ať máme nějakou inspiraci... :)

Radek
soustruh Bernardo 500, frézka Proxxon
(CNC Tron, CNC Proxxon MF70)
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

13. 4. 2009, 2:20

Je to Proma SPA 500P kat.cena je 35 900,- .Mám to do Dobrušky něco málo ke 30 km,takže jsem se rozhodl pro ně.Mám jistotu servisu a navíc veškeré příslušenství.Ještě jsem ho neustavil,ale vypadá moc pěkně.především má toč.délku 500mm a je stabilnější.Bylo to dobré rozhodnutí a hlavně rychlé.Kupoval jsem ho včera odpoledne v Hornbachu v Hradci Králové.
stelerp
Příspěvky: 26
Registrován: 17. 10. 2008, 9:12

20. 4. 2009, 6:54

Mno zrovna o tyto převody mám zájem. Taky jsem je vymlátil :-( Ale stejně jsem se odpovědi nedopátral. Na fotce vidím kovové, pak hlášky, že za E-shopovou cenu se nedají vyrobit. Tak mi prosím prozraďte, kde se tyto převody dají koupit? KOVOVÉ...

Díky...
Uživatelský avatar
Aeroomni
Příspěvky: 1179
Registrován: 14. 1. 2007, 9:16
Bydliště: Zem
Kontaktovat uživatele:

20. 4. 2009, 8:56

stelerp
Příspěvky: 26
Registrován: 17. 10. 2008, 9:12

20. 4. 2009, 9:09

Děkuji za info. Zase nic pro mně. Neumím nakupovat v zahraničí :-( Nějaký český dovozce asi není, což? Uff..a mně se do těch plastů znovu tak nechce...

Ještě jednou díky...
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5219
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

20. 4. 2009, 9:38

stelerp píše:Děkuji za info. Zase nic pro mně. Neumím nakupovat v zahraničí :-( Nějaký český dovozce asi není, což? Uff..a mně se do těch plastů znovu tak nechce...

Ještě jednou díky...
No a co prodejce ten Ti nepomohl ?

Zkusím se zeptat v Uni-Maxu a dám sem vědět.
Uživatelský avatar
Aeroomni
Příspěvky: 1179
Registrován: 14. 1. 2007, 9:16
Bydliště: Zem
Kontaktovat uživatele:

20. 4. 2009, 10:03

Budu kupovat brzo víc sad pro jiný lidičky tak 10-14 dni tak když neseženeš tak se můžeš přidat. Jak říká Tumlík, cena plážová :lol:
stelerp
Příspěvky: 26
Registrován: 17. 10. 2008, 9:12

20. 4. 2009, 10:20

To Zdenek Valter: Prodejce má jen plastová...

To Aeroomni: Sakra, to zní dobře, rád se přidám...
petr557
Příspěvky: 101
Registrován: 6. 5. 2007, 2:06

20. 4. 2009, 1:42

Aeroomni píše:Budu kupovat brzo víc sad pro jiný lidičky tak 10-14 dni tak když neseženeš tak se můžeš přidat. Jak říká Tumlík, cena plážová :lol:
Škoda že nejsou na skladu vyprodáno chtěl bych také
Uživatelský avatar
Aeroomni
Příspěvky: 1179
Registrován: 14. 1. 2007, 9:16
Bydliště: Zem
Kontaktovat uživatele:

20. 4. 2009, 2:21

jj čeká se na ně - je to pravidelně objednávaný zboží možná jich vemu víc
Zaregistruj si notifikaci až budou budem vědět oba stejně :wink:
Naposledy upravil(a) Aeroomni dne 20. 4. 2009, 2:51, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „CNC soustruhy“