odpalená deska

Odpovědět
fmira
Příspěvky: 62
Registrován: 27. 11. 2008, 6:49

16. 3. 2013, 8:02

Ahoj .Stavím CNC plasmu.Koupil jsem čínskou červenou desku.Měl jsem dost niské sebevědomí že elektroniku bez cizí pomoci nerozhýbu tak jsem volil to nejlacinější co jsem sehnal.Posílen nadšením že se mi motory hýbaly sem se pustil do mechaniky celkem před dokončením.Provozoval jsem dvě osy +jednu pomocnou .Celkem bez problému Používám Mach.Dnes jsem zapojil osu Z seřídil ji a chtěl řezat.Hořák a plech na pálení jsem měl odizolovaný od mašiny .Ale z desky se mi zakouřilo a integrač na te Zkové ose je poškozen .Celá deska je něfunční. Asi vypadám jak blb ale přesně neví co se stalo.Nechci skončit výmluvami na Číňany. Hlavně když nevím kde je chyba Přemýšlím že půjdu do M542 Ale nechci dopadnou stejně aspoň opakovat stejné chybí .Tady jsem se dočetl že občasČIN. desky odejdou z jakých příčin ? Napětí jsem měl 33V .Před deskou sem mě filtr kuli vysokofrekvečnimu rušení z Hf, desku odizolovanou v hliníkové krabici.Driver M542 má Ochranu proti zkratu na výstupu, podpětí a přepětí napájecího napětí Automatická redukce proudu po zastavení motoru. Pravděpodobně to bude lepší volba ale…Můžu se zeptat jaké je clo z činy na ty drivery.DĚKUJI Za připadné podměty
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2147
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

17. 3. 2013, 5:39

Clo 0%
DPH 21%
poplatky za vyřízení od 180 Kč
Odpovědět

Zpět na „cinske desky s TB-6560 cervena a modra“