Rozmer ER 25

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

11. 4. 2015, 11:25

chapu
ono je asi nejaka uplne jina cena samotneho silentbloku a toho plechoveho dilu vcetne toho silentbloku i kdyz ten plech bude vyrobne za 5kc
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2015, 10:28

No, ono to jde taky asi pochopit vice zpusoby, ale rozhodne je levnejsi vymena silentbloku, hlavne z duvodu ze ten plech do ktereho to lisuju je jen uriznuta cast ramene(viceprvkova naprava) a vymontovani a vymena treba pod lisem je teda znacne komplikovana, z duvodu zarezlych sroubu v dosti pripadech i nemozna, nutno rezat a nasledne vymenit dalsi casti napravy...tim padem se vse prodrazuje, jak casove tak v dalsich dilech . To do ceho ten silentblok jde je jinak dosti koplikovanej svarenec, a drzi na tom primo naboj a kolo. Ja sem si tady to jen uriznul a bouranyho auta. Dalsi vec byla, nevim jestli jeste je, mozna uz to prodavaji samostatne, ze asi pred rokem a pul kdy sem ten pripravek zacal vymyslet, tak Ford neprodaval jen silentblok ale prave cely to rameno i se silentblokem, v prepoctu asi za 10Tis :D Neorigo ale ten siletblok uz koupit sel(kvalita asi tak ze kdyz sme to dali do taxiku tak za pul roku tam guma uz ani nebyla :D ) Mam pocit ze ted uz jde koupit i u Forda jen silentblok, ale nejsem si jist.

takze pokud to bylo mysleno tak ze jestli levnejsi koupit ten dil novy, tak urcite levnejsi vymenit silentblok na aute, pokud tak ze jestli levnejsi ten pripravek koupit nebo vyrobit, tak tam je to takovy diskutabilni, ja kdyz neuctuju svuj a otce cas tak me to zas tolik nestalo :D
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2015, 3:43

ja prave vcera tohle resil u kamosovyho volva a ve vysledku vyslo rameno se silentblokama snad jen o par stovek levneji nez silentbloky ale to lisovani taky neni zadarmo a ve finale vim ze to tam je nalisovane spravne v uhlu a dobre to drzi ne jako to bylo predtim ze ten silentblok proste v tom otvoru cestoval a posralo se to kvuli tomu cele
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2015, 4:08

Primo tenhle konkretni silentblok? Nektery volva to maji taky, takhle stejne. To jsi koupil cely to rameno na kterym drzi pak naboj a kolo i s nalisovanym silentblokem?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2015, 6:26

Nevim
cele rameno do trojuhelniku s dvema silentbloky na napravnici
Kulak uz tam nebyl osazeny
vic ne
a ty dva silentbloky vysli jen o nejake stokoruny levneji
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
CZJirka1
Příspěvky: 321
Registrován: 14. 12. 2011, 9:19
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2015, 6:37

Myslis asi predni rameno, to co mam ja je zadni naprava. U prednich ramen tam jo, ty se meni jako celek, prakticky vzdy, maximalne se da vymenit jen kulak pokud jsou silentbloky OK
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“