Monopol ??? Smutná zkušenost .

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Ruprecht
Příspěvky: 149
Registrován: 28. 9. 2010, 8:20
Bydliště: ZČ + JM

15. 3. 2015, 12:10

UPS jsou pravda rychlí, ale nepřesvědčili mě cenou, 0,3kg malá krabička za 3000... Hledám nějaký kompromis mezi rychlostí a cenou, třeba 10 dnů a 500,-
Jděte s EU do Brusele...
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

15. 3. 2015, 11:32

IMHO do Emeriky to asi levnějc nebude, ale zkušenost nemám
Ruprecht
Příspěvky: 149
Registrován: 28. 9. 2010, 8:20
Bydliště: ZČ + JM

15. 3. 2015, 12:00

Tak ČP to umí za 200-300, ale trvá to tři-čtyři týdny
Jděte s EU do Brusele...
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

15. 3. 2015, 12:47

to je právě ono, cena/výkon
záleží na tom, co chceš.
ČP bych po zkušenostech nesvěřil ani blbej kus kamene v ceně "nula nula nic"
to raději připlatím za kvalitní doručení
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

20. 3. 2015, 2:22

na FB české pošty k jejich chlubení zavedení Balíkomatu jsem napsal toto a byli takové reakce :

Já :Můžu se zeptat na co balíkomat? Vždyť neumíte ani doručit poštu normálně . Od té doby co jste zrušili doručovatelku v obci ŠKVOREC 250 83 . Nevím jak ostatním ,ale ke mě neustále házíte poštu cizí, dokud to bylo v rámci adresy ulice ,tak jsem ji za vás roznesl. Ale letos už to i tuto hranici překročilo. Kde mám nedoručené dopisy já ,se asi ptát nemusím. To že před chvílí volám na Vaši linku s tím ,že už to přesáhlo určitou mez , a žádostí "přijeďte si pro cizí poštu" mi slečna zdělila ,že to si musím vyřídit na své poště(žádnou poštu nevlastním) ,následně mě nabádala ať s tím jdu na poštu(já ale nic posílat nechci) . A posléze ,že mi dá telefon na místní poštu. Nabídl jsem jí znova možnost vyzvednutí z Vaší strany. To znova odmítla. Po dotazu zda poštu mám vyhodit do odpadu souhlasila a hovor jsme ukončili. Teď vím kde končí některé zásilky. Děkuji česká pošto. Nejsem Váš balíkomat.

Česká pošta Dobrý den, Lukáši, můžete mi prosím říct, pod jakou poštu tedy spadáte? Zkusím se s nimi spojit a celou záležitost vyřešit. Děkuji Martina ČP

Já : Vidíte a to je o čem mluvím.Zkuste si přečíst třetí větu .
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

20. 3. 2015, 4:00

no vidíš našli balíka co jim roznáší poštu :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

22. 3. 2015, 11:36

ne ne poslední zásilku mám doma . Tu neroznesu . A když si ji nevyzvednou ,skončí na PČr s tím že mne nabádali k vyhození (doložitelné záznamem telefonátu) a tím porušením listovního tajemství. Za letošní rok se ke mě nedostalo několik nedoporučených zásilek.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

22. 3. 2015, 10:00

elbarto píše:V zasilkovne obcas vyzvedavam a nikdy me trubku nenapadlo, ze i odesila :-)
no jo, a pak kde se tam ty zasilky berou :lol:
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

23. 3. 2015, 2:47

vcera byla nedele, kolem seste vecer jsem na postovni prepazce "vysypal" zhruba 20 zasilek - vesmes doporucene "dopisy" na ruzna mista v republice a dnes uz mi od 1/2 zasilek prislo info o tom ze byly dorucene...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 1. 2016, 9:03

zazitek s ceskou postou z poslednich dni
ve ctvrtek pani od dodavatele pise ze nevedi v kolik jim prijde zbozi a zda stihnou prebalit a poslat
poprosil jsem teda aby to v patek poslali EMSkou ze to doplatim
v sobotu byl prvni dorucovaci den EMSky (maji doruceni i v sobotu a krom nedele garantuji doruceni druhy den (obchodni podminky a produktovy letak)
samozrejme nic se nestalo nikdo nevolal zadna sms
dnes je pondeli dostal jsem trasovaci cislo a u soboty je psano z technickych duvodu nedoruceno
dnes druhy pokus o doruceni pry adresat nezastizen
cely den je v baraku hafo lidi, sidli tu tri firmy
vsem jsem rekl ze cekam ems aby to pripadne prevzali kdyz nebudu
zadny postak tu nebyl, ani listecek ve schrance
jen v trasovani ze pry adresat nezastizen

a to je sluzba EMS tedy expresni doruceni
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4892
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

25. 1. 2016, 11:36

Bohuzel stale vice lidi se stejnou zkusenosti. Jednou Posta, jednou PPL ci DPD. Ridici mizerne placeny, liny chodit s balikem nekam dal, kdyz hlavne k bytovym domum obcas nemuze zajet autem. Uplne nejvic me ale se.. stat, kdyz dovoluje podobnym firmam provozovat placene reklamacni linky. Z toho uz se cloveku plasi kladiva. Zasilku mi vratili absolutne bez pokusu o doruceni zpet do SRN, za kazdy balik platim znova 30E a potom me nechali viset 20 minut na placene lince. Bombonkem je, ze ani po dvceti minutach jsem se operatora nedockal. Nejsem rozhodne zadny zastance totace, ale nejak uz me proste vsechno se..
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 6:35

souhlas

proto kdyz je to v nejakem rozumnem dosahu tak pro to jedu osobne
je to i rychlejsi stoji to treba stejne
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 7:06

https://www.stream.cz/adost/10008878-a- ... nejnovejsi" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22406
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 7:53

jj
z toho vyplyva jen jedno co uz nejakou dobu cuju
vpodstate nulovy zajem managementu na hlavni sluzbe posty tedy dorucovani
asi by nejradsi provozovali pouze pobocky a dorucovani zrusili
delaji vse pro to aby to tak bylo
aby se lidi snad ani nepokouseli posilat baliky na adresu
radsi na postu to je levnejsi
jedno auto na jednu destinaci, lidi si dojdou
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

26. 1. 2016, 10:29

Vyspavajic dva tydny nazpet po nocnim programovacim maratonku me v sobotu rano probudil postak dorucujici EMS... v mistech kde bydlim si po pomerne kratke dobe uz na postaky nemam duvod stezovat. Stacilo na zacatku par negativnich hodnoceni kdyz neco podelali a zrejme uz jsem na internim seznamu "tady bydli prudic, tak se snazte".

Naopak vcera me probudila PPL a manik mi domu donesl zasilku kterou jsem si par dnu predtim nechal presmerovat do kanclu... prej to zavezli na depo co dorucuje oblast kancelare, tam to povazovali za omyl tak to poslali na druhe a on to privezl... si nevyberete.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“