Nabídka služeb

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
trnkav
Příspěvky: 985
Registrován: 12. 8. 2006, 9:45

26. 2. 2009, 5:53

Navrhuji vytvořit novou katekorii, kde by byly uvedeny nabídky z oblasti obrábění. Rozdělit to podle oboru- frézování, soustružení, broušení, elektroerozivní obrábění atd. Do příslušné sekce by nabízející umístil svou nabídku s rozsakem prací schopných provést (točná délka a průměr u soustruhu, upínací plocha stolu na fréze, velikost magnetu u brusky na plocho a hlavně lokalitu. Pokud bude uvedena alespoň nějaká cenová relace nabízených prací, jenom dobře . Bez možnosti ostatních reagovat. Upravovat a doplňovat příspěvky by mohl jen autor.Případné dotazy by se řešily přes pm, nebo přes uvedené kontakty.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 2. 2009, 6:30

nevim zda je toho tolik aby se tvorila specialni sekce

kluci hodte sem kratkou zpravu kdo by to chtel vyuzit nebo jestli to ma smysl

podle zajmu to zalozim
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
rawen
Sponzor fora
Příspěvky: 1559
Registrován: 15. 3. 2008, 12:22
Bydliště: Prostějov

26. 2. 2009, 6:38

Podle mě stačí "Pomoc při výrobě". Stylem poptávka-nacenění. Co dělá která firma lze zjistit na netu, ale ne všichni jdou do malých věcí a často chtějí nesmyslně moc peněz.

Radek
soustruh Bernardo 500, frézka Proxxon
(CNC Tron, CNC Proxxon MF70)
trnkav
Příspěvky: 985
Registrován: 12. 8. 2006, 9:45

26. 2. 2009, 6:42

Já neměl na úvaze firmy, ale převážně účastníky zdejšího fora. Předpokládám že nabídku bude umisťovat ten co o práci stojí, a ne ten co jí má dost.
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

26. 2. 2009, 8:10

Já bych si do takové kategorie svůj inzerát určitě umístil, ale myslím, že oddělení "Výpomoc při výrobě" poslouží taky. Možnost reagovat bych nevylučoval, je dobré, když se tam může vyjádřit někdo, kdo už si u inzerenta něco nechal dělat, jak byl spokojený.

Ale jinak je to dobrá myšlenka, udělat nějaký přehled co jsme schopni si tady v téhle komunitě vyrobit. Hlavně by to chtělo ale konkrétní ukázky - prostě fotka dílu, který jsem dělat, kolik to stálo a jak dlouho to trvalo. To je nejlepší (nebo někdy nejhorší) reklama.

www.krutor.cz
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 2. 2009, 8:39

ja myslim ze postaci nejaky system a rad v sekci vypomoc pri vyrobe
treba slovicko poptavka a nabidka pred titulkem prispevku a je to
nebude se tim prodluzovat titulni strana fora a stejne by to lidi nerespektovali
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Icemant
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 11. 2008, 4:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

7. 3. 2009, 6:49

Zdarec lidi,
jsem taky pro, aby se něco podobného pro uživatele fóra udělalo.
Ceny firem jsou občas opravdu z říše snů a můj osobní názor je, že když dáme ruce dohromady, tak jsme schopni vyrobit prakticky cokoli. 8)
Cena bez problému bude na 60% ceny firem.
Takže pokud platí, že: 1 + 1= 2
tak neni snad co řešit. :?:
V roce 2003 jsem poprvé sáhl na CNC (hlavně soustruhy, frézky valím taky, ale v pěti osách tomu říkám "vrtačka":))). Šestnáctiosé Tornos Bechler Deco Vás naučí programovat!!!
Uživatelský avatar
Icemant
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 11. 2008, 4:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

7. 3. 2009, 6:56

Možnost komentovat bych udělil pouze uživateli, který zakásku zadal.
Pod podmínkou zveřejnění všech informací:
-cena
-čas výroby
-foto
+komentář
V roce 2003 jsem poprvé sáhl na CNC (hlavně soustruhy, frézky valím taky, ale v pěti osách tomu říkám "vrtačka":))). Šestnáctiosé Tornos Bechler Deco Vás naučí programovat!!!
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“