Dobudování sklokeramické desky

Technologicke postupy a měřidla v dílně
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8913
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 8. 2023, 10:20

vvitty píše: 8. 8. 2023, 2:03 Pokud dobre vidim tak je to urazene tak ze pri rovnem zariznuti odkryjes otvor do te plechove kastle a zacne tam zatekat voda. Takze to bude chtit necim zaslepit..
Nevím, co bych s tím dělal přesně, ale rozhodně bych to v případě, že by toto mělo nastat, rovně neřezal. Ještě stále je rozjeto reklamační řízení (tentokrát s prodejce, který se, na rozdíl od dopravce, celkem snaží, protože tam máme tlačenku), takže jsem do toho nijak nevrtal. Pokud to nedopadne, pořádně to vyčistím od všech střepů a zjistím skutečný rozsah škody.

Reinkarnace píše: 8. 8. 2023, 2:19 Tome, ta druhá deska je identická s tou první?
Úplně ne, je to trochu vyšší model, který nám dali se všemi možnými slevami, coby částečnou kompenzaci. Já u toho nebyl, ono se mě to zas až netýká, jen se motám kolem (širší rodina :)).

Btw. do včerejška jsem žil v dojmu, že původní deska stála kolem 400E (stála zhruba půlku), přitelka se překoukla a já nic nekontroloval, až včera když jsem googlil ten náhradní díl..

elbarto píše: 8. 8. 2023, 3:36 Mám nepoužitou někde ve sklepě, tak ji s chudým sokolíkem za něco směním at nemusí vymýšlet :-)
To jsi velkorysej, dík, ale zas až tak netrpim (ani tim vymýšlením a dokonce ani finančně, možná spíš kutilstvím, ale to mě subjektivně nijak netrápí) :)

T.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „Technologie a měření“