Hliníkový plech EN-AW 7075 ( AlZn6Mg2Cu ) - 12 x 800 x 500 mm

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
ALCNC
Příspěvky: 20
Registrován: 4. 11. 2023, 5:59

5. 11. 2023, 9:00

Nabídnu zde zbytek hliníkového plechu v jakosti EN-AW 7075 T6.

Jakost : EN-AW 7075 (AlZn6Mg2Cu)
Tloušťka : 12 mm
Šířka : 500 mm
Délka : 800 mm
Hmotnost : 13 kg
Cena : 2.750,-Kč včetně dopravy.

Popis :

Letecký dural.
Pevnostní slitina hliníku.
Obtížná svařitelnost a menší odolnost proti korozi.
Použití ve strojírenství, zbrojní průmysl, vysoce namáhané konstrukce, strojní součásti.
Uživatelský avatar
CZ_Pascal
Příspěvky: 870
Registrován: 14. 1. 2008, 8:24
Bydliště: Brno

5. 11. 2023, 9:35

Ahoj. Mám přeběžný zájem.

Píšu soukromou zprávu na domluvu detailů.

Dík
ALCNC
Příspěvky: 20
Registrován: 4. 11. 2023, 5:59

5. 11. 2023, 10:53

Ahoj,
Děkuji, jdu odepsat SZ.
ALCNC
Příspěvky: 20
Registrován: 4. 11. 2023, 5:59

5. 11. 2023, 11:00

Ahoj,
jelikož jsem zde nový, tak mi nejdou zatím odeslat Soukromé Zprávy.

Ano, s podmínkami souhlasím, jakost je na plechu vyznačena od výroby, pro kontrolu jakosti je to ideální. Fotky mohu poslat, ale prosím o kontakt, jelikož mi nejdou zatím posílat SZ.

Děkuji.
Uživatelský avatar
CZ_Pascal
Příspěvky: 870
Registrován: 14. 1. 2008, 8:24
Bydliště: Brno

5. 11. 2023, 6:43

Aha. To jsem si sakryš neuvědomil a čekám na mailové upozornění na příchozí SZ :lol:

Pošlu tedy kontaktní údaje.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“