Odsávání Eko šimko

Pravidla fóra
toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5244
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

17. 3. 2024, 12:38

Ahoj kamarádi
nemáte někdo nepotřebné odsávání EkoŠimko, jakoukoli variantu, řeším furt odsávání k rusandě a už mám druhej motor v průmysláku a je na ho... I když byl koupenej na model co mám, je lehce odlišný a přehřívá se. Takže na prd. Rád odkoupím, vyměním. Je to to na fotce, děkuji
Přílohy
1401_SOS20B-002-1.jpg
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Milan199
Příspěvky: 2937
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

17. 3. 2024, 7:14

Nechci ti kazit radost, ale ...

Koupil jsem to asi před 12 roky // provedení vysavač // v tom "lepším" provedení - tedy s asynchronnem + FM. Nějak jsem se domníval, že to bude tiché a dalo by se to občas použít i jako odsávání. Nedá - dělá to hrozný rámus. Prostě jako obyč. vysavač.

V tom provedení "odsávání" to kolega koupil do firmy s uhlíkovým motorem a dělá to kravál ještě větší. Když mu Nastěnky odmítly u toho být, koupil nahonem nějaký centrální vyssavač // myslím Delfin ??? // a ten opravdu není slyšet.

Došel jsem to změřit - 78 dB - u toho fakt nevydržíš.
Navíc je v tom hadrovej filtr a jiskřička z brusky :? .
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5244
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

17. 3. 2024, 7:28

Milan199 píše: 17. 3. 2024, 7:14 Nechci ti kazit radost, ale ...

Koupil jsem to asi před 12 roky // provedení vysavač // v tom "lepším" provedení - tedy s asynchronnem + FM. Nějak jsem se domníval, že to bude tiché a dalo by se to občas použít i jako odsávání. Nedá - dělá to hrozný rámus. Prostě jako obyč. vysavač.

V tom provedení "odsávání" to kolega koupil do firmy s uhlíkovým motorem a dělá to kravál ještě větší. Když mu Nastěnky odmítly u toho být, koupil nahonem nějaký centrální vyssavač // myslím Delfin ??? // a ten opravdu není slyšet.

Došel jsem to změřit - 78 dB - u toho fakt nevydržíš.
Navíc je v tom hadrovej filtr a jiskřička z brusky :? .
Ahoj, moc díky, a to jsem si říkal že si polepším od hrncového Bosche...
No nic budu muset opravit do něj motor, kamarád maštěstí donesl ten samý, že prý netáhne
Bohužel standart, zakouslé ložisko v plastové kleci co na sebe nabalí roztavený plast :(
a kola plné nalepeného prachu. Naštěstí tam má bosch dost plastu na vložku, půjde to opravit
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Odpovědět

Zpět na „Nákup“