Sponzoring

Odpovědět
zverodoktor
Příspěvky: 2996
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

25. 12. 2015, 6:46

brabus píše:Ahoj.Jsem pekař ( cizinec ),snim o tom kdy postavim robota na vypomoc )).Poslal jsem 555 kč
Ako vo filme Cisaruv pekar. Taky C-N-C Golem :) . Prajem ti, aby sa ti tvoj sen raz splnil, ako mnohym uzivatelom tohoto fora.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
brabus
Příspěvky: 13
Registrován: 21. 11. 2015, 6:59

25. 12. 2015, 7:42

zverodoktor píše:
brabus píše:Ahoj.Jsem pekař ( cizinec ),snim o tom kdy postavim robota na vypomoc )).Poslal jsem 555 kč
Ako vo filme Cisaruv pekar. Taky C-N-C Golem :) . Prajem ti, aby sa ti tvoj sen raz splnil, ako mnohym uzivatelom tohoto fora.
Dik,virtualni nakresy jsov hotove).Aj tobe Gl
pavlos
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 8. 2011, 10:55
Bydliště: Rozseč nad Kunštátem ,okr.Blansko

25. 12. 2015, 8:14

Zdravím,zasláno 500kč ,moc mě to tady pomohlo a ještě určitě pomůže :D
Pavel
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

26. 12. 2015, 7:58

... brabus, založ si vlákno a možná se budeš divit, jak to půjde dobře, takoví pomocníci do pekárny, to by šlo krásně řešit, součástky na výrobu jsou dnes na úrovni Lego Technics :D, de-fakto to seskládáš, prodrátuješ, nahraješ free soft, nastavíš koncové polohy + směr a smysl pohybů a jedeš, ale tady to řešit nebudeme.

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=xdLIRwdCSyM" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=ZBWxjyCe48Y" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=E86nuwQsPPk" onclick="window.open(this.href);return false;

Ty jednoúčelovky by se myslím i rychle zaplatily, robotické ruky typu Kuka jsou už dražší, ale menší jetá se dá pořídit už za hóódně zajímavé peníze ... založ vlákno :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8913
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

26. 12. 2015, 10:19

Jak teda s tím sponzoringem, zůstává fórum u stejného providera (počítám, že se tu stále posílají peníze rovnou na jeho účet, nebo jsem něco přehlíd?)?
Naposledy upravil(a) Thomeeque dne 26. 1. 2016, 8:45, celkem upraveno 1 x.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7214
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

26. 12. 2015, 10:30

Thomeeque píše:Ja teda s tím sponzoringem, zůstává fórum u stejného providera (počítám, že se tu stále posílají peníze rovnou na jeho účet, nebo jsem něco přehlíd?)?
u mě to zatím není.....
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22402
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 12. 2015, 12:47

ano jde to tam na hosting
trosku nestiham ted neco resit
u testoneho to rozjedem az pripravim celej ten rack a bude to funkcni celek abych tam nemusel jezdit
to ze se neco naposila na hosting neva budu ho pouzivat na zalohu serveru
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2016, 7:48

Platí stále tento účet?

cislo uctu 2000082930/2010
variabilni 6001318269

Díky tomuto foru jsem se dostal dál, proto nějakou korunu rád pošlu.
Hezký den všem
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22402
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

7. 1. 2016, 8:22

Ano
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

13. 1. 2016, 2:02

Dnes odesláno..děkuji
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
twiister
Příspěvky: 144
Registrován: 9. 1. 2012, 6:33
Bydliště: Lutyne Dolni

16. 1. 2016, 6:19

Dnes +500,-
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

26. 1. 2016, 8:11

Musím řící že jsem od včera po kauze prodeje/neprodeje UPS tvůrcem fóra Opavskému bezdrátu tak trochu jak v Jiříkovém vidění.
Nicméně stihl jsem si přečíst verze obou stran ke kauze dokud tady ještě byli, nesoudím jen souhlasím s názory, které měli ke kauze ve vlákně Pomluvy např.: chb, echt nebo pafik. Donutilo mne to prostudovat si podrobněji pravidla. OK
No a proč to je tady?
Protože koncem roku jsem měl v plánu zaslat sem nějakou sumičku a nestihl to. Včera večer jsem si z hecu řekl fajn těch 500,- zašlu pro ostudu obou stran, ať se chytnou za nos když neumí poslouchat a naslouchat coby základ domluvy. No a dnes!? :shock:
Takže nic, příspěvky prozatím odkládám jak finanční tak i obsahové...
Pokud má být forum veřejné mělo by být i transparentní ať financemi tak obsahem.
Podle mne diskusní forum je o diskutování - vyměňování si svobodného názoru nejlépe k věci ale transparentně. Pokud se už pere špinavé prádlo lze to udělat za zavřenými dveřmi - neveřejně pro web, ale viditelně pouze pro přihlášené a není potřeba cenzuru.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22402
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 8:26

ted nevim na co presne reagujes?

nicmene s martulinem jsme se po te prestrelce dohodli ze on tu nebude psat nic o me a ja svoji reakci na jeho vlakno taky smazal
nevnimam to jako cenzuru
ty snad ano?, a podle ceho tak soudis?

co se ti nezda transparentni?

btw forum neni verejny majetek ale soukromy projekt
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

26. 1. 2016, 8:57

Reagoval jsem na část zmyzelé diskuse po následném prostudování pravidel fora a sesumírování svého popleteného záměru bohulibě přispět.
No a dozvěděl se mimo jiné, že je to veřejné diskusní forum a jevilo se mne to celé netransparentní, než jsem si přečetl reakci, že je to vlastně soukromé forum a ani účet proto nemusí být transparentní a pak také cenzura je přípustná :D
Doplněno: takže vlastně je také v pořádku, že není se druhé strany konfliktu již možné na cokoliv tady zeptat :wink:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22402
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 9:11

v cem netransparentni?
rad se dozvim jiny nazor?

diskuze uz nemela vyznam
martulin slibil ze me tu nebude osocovat
ja zas jemu a na zaklade slibu jsem to vlakno i smazal, nemelo dalsiho smyslu, vec se myslim uklidnila
navic jsem prve smazal to jeho protoze nektere veci nesouhlasili tak by bylo nefer kdyby tu viselo to moje

stejnetak musim rocne rozsoudit desitky veci ktere se me netykaji ale jako admin je musim resit jen tady jsem byl i akterem
ale vzasade by nejaky jiny admin mel smazat obe nase vlakna
tak jako to delam ve vetsine jinych sporu jinych lidi

mozna jen mas pocit ze vse co sem nekdo pastne tu musi zustat naveky veku a nemenne
ale takhle jsem to nekoncipoval (nektere veci sem proste nepatri) i kdyz jsem zastancem akumulace co nejvetsiho mnozstvi uzitecnych informaci
jiste pochopis taky to ze moje reakce je uplne prirozena, nezalozil jsem ten web aby tu o me nekdo psal informace ktere vytrzene z kontextu nebo neuplne me budou poskozovat
jiste bys reagoval stejne

druhe strany konfliktu se zeptat muzes az se tu zas objevi
ban byl zrusen

mozna si jeste nerozumime v terminologii
je verejne ve smyslu verejne zrizeny a provozovany projekt - zodpovida se verejnosti a typicky je rizeny nejak zastupitelsky volenymi lidmi atd... ale zodpovida se te verejnosti
a verejny projekt ve smyslu zverejneny, verejne pristupny ale porad je to soukromou osobou zrizeny a vlastneny projekt
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Sponzoring, reklama“