Pravidla fóra – Vyjadrite svoj názor

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů

Vyjadrite svoj názor

S týmto pravidlom súhlasím
24
73%
S týmto pravidlom nesúhlasím
2
6%
Je mi to šumafuk jedno
7
21%
 
Celkem hlasů: 33
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 829
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 9:25

robokop píše:to vypada jako nejlpsi reseni
dalsi alternativou je zrusit tu sekci a poslat lidi na aukro

jde o to ze se nemuzu starat o zamykani vlaken a podobne... proste taky musim chodit do prace a jeste vedle toho podnikam
Jo - ten modul ti usnadní ohromnou spoustu práce - moje zkušenost ze Sféry je ta, že je to prakticky bezobslužné. Definitivně s tím stáhneš jakékoliv komerční aktivity z ostatních fór (pár jedinců, kteří to neresektují prostě smázneš) Všechny volby co a jak s inzerátem necháš na uživateli - a co je nejdůležitější - odpadne ti s tímto spousta balastu a dohadů ohledně ceny, kvality, nabídky .....

Můj osobní názor je inzerci nerušit, ale STRIKTNĚ ji přesunout do tohoto modulu. Je to hlavně kvůli návštěvnosti fóra a fakt, že přeci jen kdo se touto problematikou zabývá, tak pro něj bude snažší najít nějakou nabídku tady, než na Aukru a různých dalších serverech - upřímě řečeno - tam se to dohledává dost blbě. A navíc - některé věci v té inzerci jdou zpoplatnit - např zobrazování inzerátů v banneru - což bych tady - být tebou - velmi rychle uplatnil.

Jak se rozhodneš je na tobě.
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 9:58

Sú rôzny ľudia. Ľudia čo sa nad prehnanou cenou zasmeju a taky ktorých to nahneva. Sú aj taky ktorý vedia koľko za vec pýtať a aj taky ktorý nie. Sú aj taký ktorý v dobrej vôli ponúknu niečo najprv našej malej komunite a až potom niekde inde. Ale sú aj taký ktorý chcú vedome podviesť a iba bezducho zarobiť.
Rozumiem že je ťažké to mať pod kontrolou.

Prosím nenechajte sa tak jednoducho vytáčať :D
ledvinap
Příspěvky: 793
Registrován: 8. 11. 2009, 4:40
Bydliště: Plzen

18. 6. 2011, 2:37

Mozna by bylo reseni prodavat zde predmety jen s uvedenou zavaznou cenou (usetri se poplatek) a pokud se to prodejci nelibi, tak predmet vystavit na nejakem aukcnim serveru a do zdejsiho fora dat jen odkaz a popis.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 3:56

No a to prave nerespektovali
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 4:04

To že väčšina súhlasi z: Je povinnosti inzerenta uvest cenu
Paklize i prez toto upozorneni cenu neuvede nebo navrhne k jednani je povinen respektovat prvni verejnou nabidku a zbozi za tuto cenu prodat...
Je pre mňa prekvapením.
K zmene svojho názoru ma to ale neprimelo ale aspoň tu padli návrhy ako situáciu riešiť inak.

Trochu sklamaný Garulus :(

Life Goes On 8)
kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 10:26

Co tu řešíte , jdětě se bodnout a začněte dělat nějaký strojek je mě z vás na zvrace.... :evil:
Snad už bude brzo ATC

http://www.kovohejduk.websnadno.cz/
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2011, 11:37

Aj mne ja s nás na zvracan.. :D V práci mame obrábacie centra, tak hádam ich tam aj pri našej nabitej prevádzke presvedčim a niečo urobím. Len to musím ešte navrhnúť.
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

21. 6. 2011, 6:33

Tak to zmažte....vyhrali ste...vzdávam sa.
oscar
Příspěvky: 1191
Registrován: 2. 5. 2010, 8:50
Bydliště: Perníkovice

21. 6. 2011, 7:24

Čím víc se s hovnem patláš, tím víc smrdí.
Kazdemu z vas je tuzka do toho co si robokop s vlastnim forem dela.
Nelibi li se ti to, bez nekam jinam....
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

21. 6. 2011, 8:21

Čo teraz myslíš tým „hovnom“?
Inak súhlasim. Nepači sa mi tak tu nebudem nič pokiaľ neviem cenu predávať, ale inak sa mi fórum až na pár maličkosti páči, tak ak sa nenahneváte, tak ostanem :D
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

21. 6. 2011, 9:03

Já si myslím, že když tady už dlouho běží bez připomínek "holandské dražby", tak když někdo neví cenu, za jakou to lze prodat a rád by to prodal, tak ať dá vyvolávací cenu nižší a dá podmínku např. do tří dnů nejvyšší nabídce (vše odkrytě ne přes PM). Bez udání ceny prvnímu zájemci za jeho cenu, jak uvedl admin. A bylo by pořešeno. Komu se zdejší adminovy podmínky prodeje nelíbí, může prodávat jinde. Možností je dnes díky netu neurekom.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3596
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

22. 6. 2011, 2:15

robokop píše:No a to prave nerespektovali
Mám dotaz na Robokopa?
Můžu založit vlákno a dát jen odkaz na prodej věcí, které mám umístěné na stránkách a nebo to sem musím dát i s obrázky? Odkaz je pro mě jednodušší, ctěl bych nabídnout i výměnu, ale ta zase není v pravidlech sekce prodej :D :D . Tuším, že nejjednodušší by byl krátkodobý odkaz přímo v podpisu a nic bych potom nemusel Upovat :lol: :wink: a nebo vložit do jiného chlívku?

R-stick: ten modul co tam máš se mě docela líbí, nedalo by se to aplikovat i na web běžící např. na wordpress, např. jako samostaná stránka inzerce. Nějak se mě nepodařilo vypátrat potřebnej plugin, jde to samozřejmě i mě známým jiným způsobem, ale ten je zas náročnej na čas, energii a elán :D :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22409
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 6. 2011, 2:35

ty nalinkovane veci asi bez problemu
vymena asi taky paklize je nabidnuta konkretni vec "vymenim za nejake dily na cnc" neberu jako konkretni nabidku spis si udelam nazor na toho onoho stavitele
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 829
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

22. 6. 2011, 10:32

2: tumlík:

aplikovat by se to nedalo - to je modul běžící pouze pod phpBB3. okud by jsi tochtěl jako samostatnou inzerci, tyk by jsi musel všechny funkco fóra povypínat.
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“