SILONOVÉ DESKY - Prodáno

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

21. 7. 2015, 11:35

Prodám nějaký SILON co mi zbyl. Je to 5 desek 122x152x20,jedná se o odříznutý materiál a zafrézovaný z jedné strany na těch 20mm.
Další rozměry 122x250x42 a 62x52x122 (neobrobeno). Dám k tomu ještě ofrézovanou kostku 35x36x90. Na váhu 4kg.
Nechám za 300,-


Obrázek
Avenger
Příspěvky: 383
Registrován: 19. 10. 2006, 8:41
Bydliště: Litoměřice

22. 7. 2015, 3:45

Beru to. SZ
mikiki
Příspěvky: 597
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

22. 7. 2015, 7:58

Kdyby to nevyšlo, stojím v řadě :D
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

22. 7. 2015, 9:58

Nechám to tu do večera. Pokud někdo nabídne víc tak je to jeho. Radši bych osobní odběr, ale pošlu i poštou.
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

22. 7. 2015, 11:26

RAIDEN píše:Nechám to tu do večera. Pokud někdo nabídne víc tak je to jeho. Radši bych osobní odběr, ale pošlu i poštou.
takže když nabídnu 301,- tak oba dva zájemce přeskočím a je to moje? příjde ti to v souladu s pravidly? dej si to na aukro, když máš takovýhle přístup..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10131
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

22. 7. 2015, 11:33

Taky tyhle týpky nesnáším :twisted:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 7. 2015, 11:43

RAIDEN píše:Nechám to tu do večera. Pokud někdo nabídne víc tak je to jeho. Radši bych osobní odběr, ale pošlu i poštou.

mas tu prvniho zajemce
budto to prodas jemu nebo ten inzerat smaznu a jestli se o takovehle jednani pokusis jeste jednou tak poletis z fora uplne
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

22. 7. 2015, 12:08

Já sem dávám pohodovku, tak snad nebude tak zle.Domů stejně přijedu nejdříve večer.Je to jen pár korun tak jsem chtěl primárně upřednostnit někoho kdo si dojede, nic ve zlém. Marně v pravidlech hledám, že musím prodat prvnímu zájemci. Zdejšího fora si velice vážím, myslím že výhrůžky nejsou nutné.
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

22. 7. 2015, 1:03

mě je to celkem jedno.. ale kdybys napsal prodám za 300 a upřednostním toho kdo si to první odebere osobně tak to zní uplně jinak a nikdo by ti neřekl ani slovo... taky nesnáším chodit na poštu..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 7. 2015, 1:37

z pravidel je to uplne jasne
zadne spekulace s cenou tu netrpime

takovy chytraky co si budou hrat na slovicka kde je co psane, tech mame dost ve vlade a vubec vsude v tehle nemocne spolecnosti
dalsi tu nepotrebujem
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

30. 7. 2015, 10:40

Prodáno Avengerovi, vše v pohodě. Jsem spokojený.
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

30. 7. 2015, 10:40

Nicméně bych ještě rád reagoval, pak to můžeš klidně smazat.
robokop píše:z pravidel je to uplne jasne
zadne spekulace s cenou tu netrpime
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští
Toto je vše co je napsané o ceně. Co z toho je jako jasné? Si protiřečíš, ne?
robokop píše:takovy chytraky co si budou hrat na slovicka kde je co psane, tech mame dost ve vlade a vubec vsude v tehle nemocne spolecnosti
dalsi tu nepotrebujem
Podívej se, já jsem ti nic neudělal, tak mně nemusíš bezdůvodně napadat. Já nemám zapotřebí si kvůli 300kč dělat nějaké dusno. Tudíž nechápu tvoje napadání a urážky, jak kdybych se pokoušel o podvod nebo já nevim co.
Nechápu co je špatného na tom, upřednostnit člověka, který je ochotný si pro věc dojet a ušetří mi čas a cestu na poštu, nebo upřednostnit vyšší nabídku, když už na tu poštu mám jet.
Zvláště když se najdou jak ty říkáš chytráci co chtějí například poslat balík vážící téměř 5kg a v hodnotě 300kč na dobírku, poštovné tak vychází na cca. 150kč a ještě abych vyplňoval dobírkovou složenku.

Jen mimochodem pokud by si pro ten silon někdo přijel a dal mi za něj pár kousků duralu na motorku, byl bych maximálně spokojený.

RaS píše:takže když nabídnu 301,- tak oba dva zájemce přeskočím a je to moje? příjde ti to v souladu s pravidly? dej si to na aukro, když máš takovýhle přístup..
Už jsme spolu obchodovali, byl jsi nějak nespokojený, nebo byl nějaký jiný problém?
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2593
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

31. 7. 2015, 12:29

RAIDEN píše:Nicméně bych ještě rád reagoval, pak to můžeš klidně smazat.
robokop píše:z pravidel je to uplne jasne
zadne spekulace s cenou tu netrpime
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští
Toto je vše co je napsané o ceně. Co z toho je jako jasné? Si protiřečíš, ne?
No, kultura fora je spise takova, ze se cena nezvysuje jako na aukci (kdyz je videt zajem), ale spise prodejce snizuje v pripade nezajmu.
Ale pojeti prodeje je veci kazdeho jednoho a jeho riziko, zda narazi ...
Docela trefne to napsal asi RaS.

A navic - admin (pripadne moderator) ma vzdycky pravdu ... :-).
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22423
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

31. 7. 2015, 3:28

Ty pravidla tu jsou kvuli tomu aby zde misto vlakna o 3 prispevkach nebyli tahanice jako je tenhle pripad


To chci tak moc?
Stvete me.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Avenger
Příspěvky: 383
Registrován: 19. 10. 2006, 8:41
Bydliště: Litoměřice

31. 7. 2015, 3:45

Balík jsem včera v pořádku převzal na poště.
Zamčeno

Zpět na „Prodej“