Zdražování elektřiny

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

6. 10. 2022, 12:57

Mozna nam mistni uderka prozradi, kdo 2014 vlastne sestrelil to malajske letadlo s prevaznou vetsinou holandskych obcanu ...
Vypada to, ze Soros ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

6. 10. 2022, 6:56

Je to v...
https://twitter.com/TheLilek/status/1577637924388175875

Skutečná pravda jak to bylo, doloženo fotopasti.
Jak to dopadne, je nasnadě. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8949
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

6. 10. 2022, 7:34

Mex píše: 5. 10. 2022, 9:16 Tak jsem zase po celodenním shonu nahlídnul do tohodle podivného vlákna, kde se střídá politika s topením.
Vidím, že mé včerejší 2 posty (oba byly odpověď na něčí dotaz) okomentovalo pár lidí.
Tímto děkuji všem, kteří se o mé posty zajímali.
Některé odpovědi mě celkem upřímně pobavily. Třeba že adoruju Rusko nebo že se přeceňuju.
Nad tím jsem dlouze přemýšlel, jak to může být myšleno. Přeceňovat se můžu třeba v nějaké soutěži, ale ne tím, že napíšu svůj názor.
Polemika nebyla o tvých názorech, ale o tvé argumentaci. Což je ti samozřejmě jasný, ale proč si po celodenním shonu nepomoct trochou té demagogie.. jsem zvědav, co tu ještě na tvé cestě za obhajobou neobhajitelného hodláš předvést.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8178
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 8:22

Thomeeque píše: 6. 10. 2022, 7:34co tu ještě na tvé cestě za obhajobou neobhajitelného hodláš předvést
Z úplně jiné strany ale o stejném jevu: představ si holku, která se beznadějně zamilovala do despoty a násilníka. Stává se to poměrně často, mám za to, že skoro každý nějaký takový příběh aspoň nepřímo zná. Příbuzní ji vysvětlují, že ji nečeká šťastná budoucnost, ale ona sesype ty nejneuvěřitelnější argumenty kterými vysvětluje, že je to přesně naopak. A když ji po letech potkáš, samoživitelku s dětmi, nešťastnou, bez peněz, bez perspektivy, tak pořád vzpomíná, jaké to bylo krásné a vysvětluje, proč se z důvodů které ležely mimo ně rozešli... A přesně tohle se děje s lidmi kteří milují Rusko a nenávidí USA (to je takové typické combo) :-) Nic s tím nenaděláš, vysvětlení nedostaneš a když, tak zjevně ad hoc překroucené a polopravdivé.
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 678
Registrován: 22. 9. 2009, 8:02
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 8:24

Thomeeque píše: 6. 10. 2022, 7:34
Mex píše: 5. 10. 2022, 9:16 Tak jsem zase po celodenním shonu nahlídnul do tohodle podivného vlákna, kde se střídá politika s topením.
Vidím, že mé včerejší 2 posty (oba byly odpověď na něčí dotaz) okomentovalo pár lidí.
Tímto děkuji všem, kteří se o mé posty zajímali.
Některé odpovědi mě celkem upřímně pobavily. Třeba že adoruju Rusko nebo že se přeceňuju.
Nad tím jsem dlouze přemýšlel, jak to může být myšleno. Přeceňovat se můžu třeba v nějaké soutěži, ale ne tím, že napíšu svůj názor.
Polemika nebyla o tvých názorech, ale o tvé argumentaci. Což je ti samozřejmě jasný, ale proč si po celodenním shonu nepomoct trochou té demagogie.. jsem zvědav, co tu ještě na tvé cestě za obhajobou neobhajitelného hodláš předvést.
Dnes jsem četl zprávy, co zase ti rusáčtí parchanti provedli za zvěrstva, ale bohužel partě přátel rusácka to nijak vadit nebude.

Jinak ohledně elektřiny je i další článek: https://www.forum24.cz/putin-naridil-uk ... .sznhp.box
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10131
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:07

prochaska píše: 6. 10. 2022, 8:22
Z úplně jiné strany ale o stejném jevu: představ si holku, která se beznadějně zamilovala do despoty a násilníka. Stává se to poměrně často, mám za to, že skoro každý nějaký takový příběh aspoň nepřímo zná. Příbuzní ji vysvětlují, že ji nečeká šťastná budoucnost, ale ona sesype ty nejneuvěřitelnější argumenty kterými vysvětluje, že je to přesně naopak. A když ji po letech potkáš, samoživitelku s dětmi, nešťastnou, bez peněz, bez perspektivy, tak pořád vzpomíná, jaké to bylo krásné a vysvětluje, proč se z důvodů které ležely mimo ně rozešli... A přesně tohle se děje s lidmi kteří milují Rusko a nenávidí USA (to je takové typické combo) :-) Nic s tím nenaděláš, vysvětlení nedostaneš a když, tak zjevně ad hoc překroucené a polopravdivé.
To co píšeš je naprostá pravda ,ještě je k tomu potřeba dodat že tyhle ženský nedokáží žít s normálním slušným chlapem ,toho jsem byl v minulé práci svědkem několikrát když se slušní kluci rozcházeli nebo rozváděli kvůli hospodskému povaleči s velkou hubou a sklony k násilí.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:13

lapa: O sestřelení letadla žádné informace nemám, ale ty informace o dřívějších útocích USA na plynovody mi stejně přidají (v současném kontextu) mnohem zajímavější. Já jsem čekal, že to někdo začne vyvracet a USA omlouvat, ale ono ne. Jen dýmová clona o odvádění pozornosti k jiným tématům.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

6. 10. 2022, 9:15

Němci byli bráni jako nejkulturnější národ na světě a přesto páchali ty nejhorší svinstva, co člověk člověku napáchat může. Těch stovek Lidic co po sobě zanechali. Každý národ, který přistoupí na myšlenku lepšolidí, tak snadno sklouzne na temnou stranu. A každý národ se dá snadno zblnout a docela rychle. Tohle mi covidismus jasně ukázal. Zkratkovitě. Rusové páchají válečná zvěrstva, Ukrajinci nepáchají, my taky nebudeme. Jsme lepšolidi. Pozor na temnou stranu.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10131
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:15

Solověvovi asi rupne cévka protože nebude chápat memy https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-z ... .seznam.cz
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

6. 10. 2022, 9:29

bobik píše: 6. 10. 2022, 9:15 Němci byli bráni jako nejkulturnější národ na světě a přesto páchali ty nejhorší svinstva, co člověk člověku napáchat může. Těch stovek Lidic co po sobě zanechali. Každý národ, který přistoupí na myšlenku lepšolidí, tak snadno sklouzne na temnou stranu. A každý národ se dá snadno zblnout a docela rychle. Tohle mi covidismus jasně ukázal. Zkratkovitě. Rusové páchají válečná zvěrstva, Ukrajinci nepáchají, my taky nebudeme. Jsme lepšolidi. Pozor na temnou stranu.
Znám spoustu američanů, protože s nimi pracuju. Narozdíl od jiných, oni vůbec ten komplex nadřazeného národa nemají a dokonce většina z nich ten koncept ani nechápe. Nikdo jim doma nic takového do hlavy od mala netluče. Přijedu za nima a jsem prostě jenom kluk z jinýho koutu planety, kterej sice umí trochu hůř anglicky než oni, ale zase umí spoustu jiných věcí líp a žádná nadřazenost z nich cítit není. Stejně tak většina evropských národů (s výjimkou Francouzů, to jsou podobní nafoukanci jako viz níže).

Naproti tomu Rusáci, kterým je to vštěpováno od mala, se cítí jako nejdůležitější národ na planetě. Přitom všichni víme jak na tom ve skutečnosti jejich společnost je. Jak mi jeden rus vysvětloval, oni se v paneláku na chodbě ani nepozdraví, protože co kdyby to byl instalatér?? Kam rusáci přijedou dělají jenom bordel. Utečou do Gruzie a tam v hospodě začnou nadávat, že menu není v ruštině a nedá se tam platit rublema. V Karlových Varech k tobě přijde pinda a automaticky předpokládá, že umíš rusky a vysvětlíš jí, "Gdě ten jeleň", prosím ani děkuji neexistuje.
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:31

Fifík: Zajímavé, já mám zkušenost úplně opačnou. Vlastně úplně opačnou ne, poznal jsem naprosto pohodové amíky, ale těch bylo jen pár.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8178
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:40

QNX píše: 6. 10. 2022, 9:13 lapa: O sestřelení letadla žádné informace nemám, ale ty informace o dřívějších útocích USA na plynovody mi stejně přidají (v současném kontextu) mnohem zajímavější. Já jsem čekal, že to někdo začne vyvracet a USA omlouvat, ale ono ne. Jen dýmová clona o odvádění pozornosti k jiným tématům.
Dýmová clona? Vždyť nikdo neví kdo to udělal, tak je zbytečné omlouvat i obviňovat. Jediné co k tomu můžu říct je, že já to nebyl :D
Aleš Procháska
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

6. 10. 2022, 9:41

QNX píše: 6. 10. 2022, 9:31 Fifík: Zajímavé, já mám zkušenost úplně opačnou. Vlastně úplně opačnou ne, poznal jsem naprosto pohodové amíky, ale těch bylo jen pár.
To víš, je to o tom s kým se stýkáš. Kluci z QANONu a Ku-klux-klanu budou asi někde jinde, než oboroví inženýři.
Naštěstí takových je vždycky jenom pár, u nás třeba voliči SPD a jiní příznivci totalitních režimů, například toho ruského.
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

6. 10. 2022, 9:45

Fifík: Tohle bude subjektivní a dost založené i na náhodě. Proto mám raději objektivní fakta.
Třeba to, že USA je usvědčený sabotér energetické infrastruktury :lol:
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“