Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

21. 1. 2023, 5:34

Mart76: stejně jako ti, co dnes vyřvávají v Praze na Fialu a Pavla, že chtějí mír. Nevím proč to nejdou řvát před ruskou ambasádu, která má přímý spojení na někoho, kdo ten mír může zařídit ze dne na den. :)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22428
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 5:37

drahno dodat ze firmam ktere byli schopne rousky zde vyrabet byl udelen zakaz nakladani se strategickym materialem

odstaveni oficialnich krizovych organu a postaveni se na jejich misto aby mohl vydavat takoveto rozkazy a provadet takoveto nakupy samozrejme babis nikdy nechtel uplne stejne jako do politiky nebo na prezidenta :lol:
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

21. 1. 2023, 5:53

robokop píše: 21. 1. 2023, 5:37 drahno dodat ze firmam ktere byli schopne rousky zde vyrabet byl udelen zakaz nakladani se strategickym materialem

odstaveni oficialnich krizovych organu a postaveni se na jejich misto aby mohl vydavat takoveto rozkazy a provadet takoveto nakupy samozrejme babis nikdy nechtel uplne stejne jako do politiky nebo na prezidenta :lol:
Když plzeňský STOCK nabízel své zásoby lihu k dezinfekčním účelům (tehdy nedostatkový) čekali až to celníci papírově změní (denaturace byla připravena). To se pak vůbec nestalo s odůvodněním, že ho dost vyrobí nejmenované chemičky z fondů pana nemajitele (což ale trvalo několik měsíců). :lol:
t256
Příspěvky: 2851
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

21. 1. 2023, 5:54

Fifík píše: 21. 1. 2023, 5:34 Mart76: stejně jako ti, co dnes vyřvávají v Praze na Fialu a Pavla, že chtějí mír. Nevím proč to nejdou řvát před ruskou ambasádu, která má přímý spojení na někoho, kdo ten mír může zařídit ze dne na den. :)
asi tak
e (1).jpg
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 1. 2023, 6:17

robokop píše: 21. 1. 2023, 4:48 Kdyby ta volebni kampan byla alespon trosku slusna, ale to by tam nesmel byt Babis.
To a jeho svinarny vyburcovalo nesmirnou nevoli k jeho osobe.
Vygeneroval si to sam na sebe.
Myslíš?
Umíš si představit jaké to je být v situaci, kdy hlavním programem ostatních je "anti-ty"?
Kdy když dojde k nějaké debatě více lidí, tak i když mají různé názory, tak se nevymezují navzájem proti sobě, ale jen proti tobě?
To máš jako být v kotli fanoušků (například) Baníku a chtít tam říct, že to byl od Baníkovce faul. I kdybys měl 100x pravdu, tak jediný výsledek bude, že dostaneš přes hubu.

Už jsem se taky párkrát ocitl v situaci, kdy jsem stál v opozici proti všem. A fakt není jednoduché to psychicky zvládnout.

A tu antibabiš písničku rozjely "elity". Nikoli lidé, kterým ty "elity" říkají hloupí.

Může mně to být fuk. Mám jenom 1 hlas, a tím toho moc nezmůžu. Ať vyhraje jeden nebo druhý, na mém životě to zřejmě nic nezmění.
Ale to kopání hlubokých zákopů a snaha omezovat protivníka vůbec něco říct se mi opravdu fest nelíbí.
O to víc v současné situaci, kdy sílí tlak vrchnosti na omezování názorů jiných než těch od majitelů pravdy.
A prý se tomu nemá říkat cenzura. Něco jako cenzuru by přece moderní liberální společnost nedopustila, že.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2593
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 6:24

To byl od Mexe hezky obecný didakticky příspěvek.
Ale ke vznesenym důvodům "protibabis" hnutí se jaksi nevyjádřil, tož tak.

Ale žije (Mex), takže na odborné příspěvky (nemyslím ironicky) se můžeme i nadále těšit.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22428
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 6:29

Umim
mam v sobe kousek sebereflexe, uvedomil bych si ze jsem zradil duveru naroda a odstoupil bych.
S tim ze kdyz vyhraje babis nic se nezmeni s tim bych souhlasil
Agrofert nadale poroste daleko rychleji nez pred jeho politickou karierou. Demokracie se nam bude pomalu rozplyvat jak uz nam to predvedl predtim atd...

Ja ovsem doufam ve zmenu a k lepsimu takze volim nekoho kdo je zjevne z jineho testa.
Mex píše: 21. 1. 2023, 6:17
robokop píše: 21. 1. 2023, 4:48 Kdyby ta volebni kampan byla alespon trosku slusna, ale to by tam nesmel byt Babis.
To a jeho svinarny vyburcovalo nesmirnou nevoli k jeho osobe.
Vygeneroval si to sam na sebe.
Myslíš?
Umíš si představit jaké to je být v situaci, kdy hlavním programem ostatních je "anti-ty"?
Kdy když dojde k nějaké debatě více lidí, tak i když mají různé názory, tak se nevymezují navzájem proti sobě, ale jen proti tobě?
To máš jako být v kotli fanoušků (například) Baníku a chtít tam říct, že to byl od Baníkovce faul. I kdybys měl 100x pravdu, tak jediný výsledek bude, že dostaneš přes hubu.

Už jsem se taky párkrát ocitl v situaci, kdy jsem stál v opozici proti všem. A fakt není jednoduché to psychicky zvládnout.

A tu antibabiš písničku rozjely "elity". Nikoli lidé, kterým ty "elity" říkají hloupí.

Může mně to být fuk. Mám jenom 1 hlas, a tím toho moc nezmůžu. Ať vyhraje jeden nebo druhý, na mém životě to zřejmě nic nezmění.
Ale to kopání hlubokých zákopů a snaha omezovat protivníka vůbec něco říct se mi opravdu fest nelíbí.
O to víc v současné situaci, kdy sílí tlak vrchnosti na omezování názorů jiných než těch od majitelů pravdy.
A prý se tomu nemá říkat cenzura. Něco jako cenzuru by přece moderní liberální společnost nedopustila, že.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22428
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 6:31

Jinak bych rad podekoval vsem diskutujicim za jaks taks uroven.
Neni tu az tak zla parta i kdyz se treba obcas uplne neshodnem.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
t256
Příspěvky: 2851
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

21. 1. 2023, 6:33

Mex píše: 21. 1. 2023, 6:17 Umíš si představit jaké to je být v situaci, kdy hlavním programem ostatních je "anti-ty"?
Kdy když dojde k nějaké debatě více lidí, tak i když mají různé názory, tak se nevymezují navzájem proti sobě, ale jen proti tobě?
No, pokud by se mi to stavalo casto, asi by stalo za uvahu se nad sebou zamyslet proc tomu tak je :-)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 1. 2023, 6:47

t256 píše: 21. 1. 2023, 6:33
Mex píše: 21. 1. 2023, 6:17 Umíš si představit jaké to je být v situaci, kdy hlavním programem ostatních je "anti-ty"?
Kdy když dojde k nějaké debatě více lidí, tak i když mají různé názory, tak se nevymezují navzájem proti sobě, ale jen proti tobě?
No, pokud by se mi to stavalo casto, asi by stalo za uvahu se nad sebou zamyslet proc tomu tak je :-)
Protože protistrana to má jako jediný program?

Když vládl Babiš: kolik rozumných protinávrhů jsi v té době zaznamenal třeba od ODS?
A to je ODS strana, kterou jsem dřív volil (než se otočila příliš doleva a do liberálna).
Kdežto Babiše jsem zatím nikdy v životě nevolil.
Teď to bude premiéra. Z donucení, protože druhá možnost je prostě ještě o dost horší (pro mě, nikomu to nenutím).
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22428
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 6:52

To zji jako castecne dobry argument.
Ja bych ale neprekousnul to lhani a manipulaci a povahu.

Dale mi prijde volba nekoho u koho vim ze predvolebni sliby jsou jen kvuli volicum a po volbach tudle nudle jako zbytecna. Navic vime jake fiasko byli predchozi roky s babisem ve vlade. To bych to radsi hodil nekomu o kom nic nevim, tam je vetsi sance ze se stane nejaka pozitivni zmena.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
t256
Příspěvky: 2851
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

21. 1. 2023, 7:28

Pokud mam vybirat jestli chci na hrade rozvedcika nebo udavace, je ma volba celkem jasna. Babis dela jen to co je dobre pro nej. Treba s tou inflaci. Psal jsem zde pred casem, ze jediny vysledek toho rozhazovani penez na uplaceni svych volicu bude narust inflace, a mame to tady.

To bylo kecu, ze duchodci si zaslouzi dustojne stari, zdravotnici si zaslouzi, ucitele si zaslouzi, policiste si zaslouzi...
A jaky je po case vysledek? Jsou na tom mnohem hur nez predtim. Jediny kdo na inflaci vydelal obrovske prachy je sam Babis. Jeho firma ma cca 40mld. dluhu, za nez plati urok v nizkych jednotkach procent. Pri dvojciferne inflaci mu zustanou v kapse miliardy aniz by hnul pstem, protoze v dobe kdy bude splacet, bude mit koruna s niz to bude delat mnohem nizsi hodnotu. A takovemu cloveku chces dat pravomoc vybirat lidi sedici v rade CNB jez maji inflaci hlidat? Bohuzel, vetsina jeho volicu tohle nikdy nepochopi.

Abych mu nekrivdil, Ne cela inflace je zavinena jeho rozhazovanim penez z vrtulniku, ale staci se mrknout na srovnani s ostatnimi zememi EU.

Nebo jak nas krasne provedl covidovou krizi. Propad ekonomiky jeden z nejvetsich v EU, pocet mrtvych na hlavu jeden z nejvyssich na svete. Dekuji, ale toho opravdu ne.

To ze vlada dela svuj program a ne program opozice je normalni. Stejne bych mohl rict o "rozumnych" navrzich ANO v soucasne snemovne. Kdyz se podivam na ty saskarny s vyslovovanim neduvery se kterymi babis prijde nahodou vzdy pred nejakymi volbami... A navic se zlije tak, ze si ani neni schopen zavolat sofera nebo taxi aby na to hlasovani vubec dorazil.
el_fuego333
Příspěvky: 618
Registrován: 10. 2. 2009, 6:21

21. 1. 2023, 7:38

před pár sekundami
v čechách to nie je o nič lepšie - Petr Pavel :
„Jediná možnost, jak tuhle situaci dovést do konce, je pomoci Ukrajině válku vyhrát, a my to můžeme udělat z naší strany právě tím, že vstoupíme do války s Ruskem,“

Bratia cesi, uvidime sa na ukrajinskych poliach, kde budeme fasovat zbrane, a od chrbta nas budu "strazit" americki ostrelovaci...
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22428
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 7:43

odkud to mas?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
t256
Příspěvky: 2851
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

21. 1. 2023, 7:51

No odkud asi. Ze stranek ruskych srackometu, facebooku SPD apod. Ktere mimochodem zcela bez vyjimky podporuji babise. Uz jen proto ho volit nebudu.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“