CNC driver otestován

ruzne programy,konverze dat, digitalizace, atd...
Odpovědět
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

28. 1. 2007, 7:07

No to,ze se motory toci,to se dalo ocekavat,ale pro otestovani by to chtelo ponekud jine info.

1/ nastavovano param. motoru / mikrostep.
2/ rampy
3/ kompaktibilita G-kodu / postprocesor /
4/ ovladani stroje pres SW

atd atd...
Uživatelský avatar
RadekCX
Příspěvky: 622
Registrován: 14. 7. 2006, 10:12
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele:

28. 1. 2007, 10:10

Ja o tom "kontroleru" silne uvazuji (koupil bych jen ten procesor a desky si udelal svoje) a libi se mi i ten SW. Zkousim ted natahovat ruzne ISO kody vygenerovane treba ze Surfcamu a bez problemu to pracuje a dokonce pekne generuje i graficky drahy nastroju.

Koukej to poradne vyzkouset - hlavne jestli to nejak nepada nebo se nekouse SW. Dival jsem se na vytizeni CPU a naprosto minimalni coz se zda dobre.

Zatim se mi to dost libi - urcite by to byl pokrok proti Machu - pokud to umi 25kHz kroky pro motory najednou nebylo by co resit - to je pri 1/8 cca 15ot/s a to mi bohate staci.
RadekCX
======================================================================
http://www.cncnet.info - problematika CNC a automatizace
http://www.jakjevenku.info - webová meteostanice
Uživatelský avatar
Aeroomni
Příspěvky: 1179
Registrován: 14. 1. 2007, 9:16
Bydliště: Zem
Kontaktovat uživatele:

28. 1. 2007, 1:50

Zkoušim zkoušim - jen mě štve že to nejede na noťasu vůbec nechápu proč vyzkoušel jsem všechny 4 USB porty x krát jsem odinstaloval a nainstaloval driver a pořád nic:( Nějaká idea? Včera to běželo celej večer do rána do 3 am - vůbec žádnej problém. Zkoušel jsem do programu natahnout všechno co mám ze všeho :) Tedy nc kody vygenrovaný z coerelu, solid worksu, acadu, edge camu, všechny soubory z různých tutoriálů a jde to. Co se ovládání týče, Mach zatím vede protože jsme na něj zvyklej ale za týden asi budu mluvit jinak uvidíme.
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

28. 1. 2007, 7:08

Prosim te,jak tam funguje backlash.Je to tak debilni jako v Machovi,kde pri backlash kasle na rampy a jede podle zadane rychlodti v param,nebo to dela spravne.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní software“