O mé frézce

fotky našich strojů, aneb co máme doma
piluk
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 1. 2009, 9:54
Bydliště: Pardubice

23. 6. 2009, 11:53

Zdravím všechny členy tohoto fóra a děkuji za všechny příspěvky, díky kterým jsem se dostal do obrazu této problematiky a vytvořil to co tu ted chci ve stručnosti odprezentovat. Tohle fórum je opravdová studna kvalitních informací!

Takže k věci. V Prosinci 2008 jsem se rozhodl pro stavbu CNC frézky.

Požadavky na stroj jsem si určil následující:

1. Musí umět dobře frézovat slitiny hliníku a mosazi.
2. Musí umět frézovat DPS.
3. frézování dřeva se bude taky hodit.
4. Rozměr pracovní plochy alespoň 500x500x200mm.
5. Původní finanční rozpočet byl kolem 10.000,- Kč.
6. Upřednostňuji kvalitu, ale nejsem blázen.


Jak probíhala stavba:

1. Rozhodnutí konstrukce


Volba padla na pevný portál.Konstrukční materiál jekl 60x60 síla stěny 2mm, svařovaná konstrukce.
Můj výrobní technologický postup byl vymyšlen s ohledem na výbavu domácí dílny, která se skládá z malého čínského soustruhu, ještě menší frézky, dvou nekvalitních stolních vrtaček a svářečky MIG.

2. Co kde a jak použít

Původně jsem chtěl použít trapézové šrouby, použil jsem kuličkové šrouby.
Původně jsem chtěl vyrobit vlastní podepřené vodící tyče z pístních tyčí.
Původně jsem chtěl vyrobit vlastní řídící elektroniku.
Nicméně, když si to spočítáte, tak se to většinou vyplatí koupit už hotové.

3.Kde co nakoupit

Prakticky všechny díly jako šrouby, podepřené tyče nebo krokové motory jsem nakoupil na www.cncshop.cz .
Řídící elektroniku jsem koupil na www.cncnet.info

4. Technické problémy a poznatky ze stavby

Zádrhely ze stavby nebyli žádné, vše jsem nejdřív nakreslil v QCadu, pak koupil materiál a vyrobil. Stavba probíhala až neuvěřitelně hladce, vše mi pasovalo. :-)
Jediný problém co jsem musel řešit, byl s jedním kuličkovým šroubem, který byl u jednoho konce poměrně dost ohnutý. na šroubu byla až 1mm házivost. Šroub byl 1000mm dlouhý, musel jsem ho zkrátit na 750 a dnes vím že jsem ho měl zkrátit na 700mm protože pořád ještě trochu hází. Musel jsem tedy vymyslet volný úchyt matice ke stolu, aby nedocházelo ke zbytečnému namáhání.
Vše ostatní bylo OK a věřím že by mi šroub na požádání vyměnil.

S řídící elektronikou Profistep www.cncnet.info/view.php?cisloclanku=2008030001 jsem naprosto spokojený a chválím preciznost s jakou jsou drivery vyrobený!
Nechal jsem navinout toroidní transformátor 26V 12A s dalším vynutím 14V 1A u www.jkeltra.cz
Cena byla velmi příjemných 650Kč bez dokladu!
Motory 57HS22 jsou napájené 38V 2,8A s mikrokrokováním 1/8.
Motory nehřejou, maximální posuv mám nastavený na 2000 a nezaznamenal jsem problém.

Ovládací software používám primárně zatím MACH3, nicméně mám i CNC-Linux, který je ve fázi oťukávání a v brzké době na něj chci přejít.


5. Jak to "zatím" dopadlo

Rozhodnutí o stavbě padlo 06.12. 2008!
První testování řízení z PC 21.03. 2009!
První frézování 28.03. 2009!

Takže Frézka stojí, cena se vyšplhala na 48.000,-,
její pracovní rozsahy jsou: X730 Y540 Z240.
Váha je odhadem 120Kg, při stěhování z kuchyně to bylo znát :-).
Frézka je demontovatelná na dva větší celky.
Stoupání šroubu je 5mm dělených na 1600 kroků.
Přesnost je pro mé účely naprosto dostačující, zatím jsem se ji nepokoušel změřit.
Ještě chybí dodělat reference, zakrytí šroubů, zakrytí elektroniky,
a pár víceméně kosmetických nedodělků, do kterých se mi vůbec nechce, když už to frézuje! :-)

6. Co mě trápí

Trápí mě vřeteno, Stroj jezdí nad mé očekávání dobře, ale vřeteno je zatím průser! Přemýšlím o výrobě, ale zatím tomu dávám čas.
Mám připravené dva motory, jeden je z pračky cca 750W otáčky ke 13000 s enkodérem. Druhý je z vapky, otáčky má podobné, výkon z hlavy nevím :-( .
V současnosti mám nasazenou horní frézku, nebyla by špatná, ale nemá skoro žádnej krček a je problém vyhíbat se upínkám. A zadalší dělá děsnej kravááál!


Materiály které jsem zatím obráběl:

DPS je bez problému,

Dřevo je bez problému, maximální zátěž 19mm fréza 2břity, záběr 6mm, posuv podle Macha 1500, jen to prdělo.

Dural, frézoval jsem držák na upnutí horní frézky, s odsávacíma kanálkama, později dodám foto. Použil jsem 6mm frézu, rychlost posuvu nastavená na 1000, a záběr 0,5mm, jako vřeteno mi posloužila rychloběžná přímá bruska od Narexu cca 30000 otáček a dostávala pěkně do těla!
Mosaz - no problem :-) !
Ocel - vyvrtával jsem díry pro upínání do pracovního stolu, vřeteno byla chudák již zmíněná narexka, vrtal jsem bez předvrtání, vrtáky 6mm s plátkem, mazáno sprejem, 30000 otáček jen to kvílelo!!! To by jste museli vidět tu prasečinu! :-)

Toť asi vše oco jsem se chtěl na oplátku podělit já.
Ještě nějaké fotky ze stavby a v brzké době dohodím aktuální fota.
Přílohy
Nedivte se že to mírně letí, je to pouze nasazené.
Nedivte se že to mírně letí, je to pouze nasazené.
p3120010.jpg
p3120001.jpg
p2010004.jpg
p2010001.jpg
dscf0054.jpg
dscf0052.jpg
dscf0049.jpg
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 6:35

No, ze začátku Tvého příspěvku to vypadalo na dalšího naivku, co chce valit do duralu za 10 tisíc, ale jak jsem četl dál, musel jsem smekat klobout. Dobrá práce!

Co se týká vřetena - díky Pupákovi už je notoricky známo, že to je základ :lol: takže když mašina stála 50, tak bych se nebál dát dalších 10 do vřetena. Pračku i wapku bych nechal na pokoji :-) Rozhodně to chce něco bezkartáčového kvůli životnosti a hlučnosti.
piluk
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 1. 2009, 9:54
Bydliště: Pardubice

24. 6. 2009, 10:27

J, stím vřetenem to nechávám jak se to ještě vyvrbí. O původním rozpočtu dnes vyprávím jen veselé historky :-). Původně jsem taky netušil, že budu dělat tolik dřeva jako dělám, to kdybych věděl tak to udělám ještě o fous větší!
Přílohy
Selské židle a stůl, kupodivu se to tam vešlo. Všechny části vyrobené na frézce.
Selské židle a stůl, kupodivu se to tam vešlo. Všechny části vyrobené na frézce.
První frézování reliéfu z fotografie.
První frézování reliéfu z fotografie.
První pokusy o frézování DPS.
První pokusy o frézování DPS.
Driver ze vnitř.  Jelikož má profistep funkci Brike, tak jsem ho využil a zapojil následovně: Koncové spínače jsem zapojil na oddělovací jednotku a výstup z oddělovací jednotky jsem paralerně zapojil do PC a do Profistepu. To samé E-Stop. Výsledek je že o
Driver ze vnitř. Jelikož má profistep funkci Brike, tak jsem ho využil a zapojil následovně: Koncové spínače jsem zapojil na oddělovací jednotku a výstup z oddělovací jednotky jsem paralerně zapojil do PC a do Profistepu. To samé E-Stop. Výsledek je že o
Driver z venku.
Driver z venku.
Onen první kus obrobeného duralu.
Onen první kus obrobeného duralu.
dscf0003.jpg
dscf0002.jpg
Aktuální stav frézky
Aktuální stav frézky
Uživatelský avatar
ivčo
Sponzor fora
Příspěvky: 307
Registrován: 11. 2. 2007, 5:17
Bydliště: Slezsko

24. 6. 2009, 10:59

máš to moc pěkné, dobrá práce, na dřevo je to fakt malé, ale nějak se musí začít...
Jakým softem jsi dělal ten reliéf ??
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 12:05

Moc hezky stroj.
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

24. 6. 2009, 12:39

Pěkně udělané. Něno podobného buduji taky, ale jde to pomaleji. Opravuji chaloupku a tak toho času moc není.
piluk
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 1. 2009, 9:54
Bydliště: Pardubice

24. 6. 2009, 1:16

Reliéf je vygenerovaný programem ZSurf viz: http://www.rhino3d.cz/clanky/zasuvne-mo ... razku.html
Je to free program a dokáže posadit reliéf na plochu, válec, kouli a na čočku.
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

24. 6. 2009, 1:43

Jakým nástrojem je frézováno DPS?
Dauphin
Příspěvky: 15
Registrován: 7. 4. 2009, 4:52
Bydliště: Litoměřice

24. 6. 2009, 2:03

no parádička, jojo přehodnocování rozpočtu :o) to mám teď taky na stole, a už se to pěkně hnusně šplhá :o)))
rozhodně dobrá práce, už se sakra těšim až budu mít tu svojí mašinku a budu se moct pochlubit :o)
cenco
Příspěvky: 71
Registrován: 6. 2. 2008, 5:33
Bydliště: Nitra

24. 6. 2009, 2:42

pekna masinka aj vyrobky.ale kua ako to robite. kde na toberiete tolko casu? za 3mesiace, popripade za vykend a pod. moja masinka caka na spustenie uz vyse pol roka. no snad tento vykend sa k vam uz pridam.
AcemanLB
Příspěvky: 564
Registrován: 11. 11. 2008, 8:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 3:00

Moc hezké, velká pochvala.
piluk
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 1. 2009, 9:54
Bydliště: Pardubice

24. 6. 2009, 4:11

Dps je frézováno gravírkou koupenou již na zmíněném CNCshopu. DPS nejdříve vrtám, pak gravíruju cesty a v závěru oříznu, pokud se ořezává dejme tomu 1mm frézou, tak to ještě zvětšuje otvory podle použitých součástek.
Co se týká času, tak jsem to dělal v odpoledních, večerních a nočních hodinách. Myslím že jsem tomu věnoval kolem pěti dní v měsíci, Největší brzda byli finance. Do času nepočítám vymýšlení a kreslení, to se mi honilo hlavou od rána do večera :-) !
AcemanLB
Příspěvky: 564
Registrován: 11. 11. 2008, 8:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 5:16

piluk píše:.............Do času nepočítám vymýšlení a kreslení, to se mi honilo hlavou od rána do večera :-) !
Jo jo to znám, všude jsem o tom mluvil a manželka už při vyslovení zkratky CNC skákala z okna. :D Škoda že bydlíme v přízemí :)
prichy
Příspěvky: 767
Registrován: 29. 7. 2006, 11:05
Bydliště: Sokolov

24. 6. 2009, 5:47

Tak velmi pekne, opravdu.....do vretene se fakt neboj dat 10-15 ono se to vrati
Prichy
HAAS
Příspěvky: 60
Registrován: 1. 2. 2008, 7:16
Kontaktovat uživatele:

26. 10. 2009, 8:17

chci se zeptat jak jste spokojen s těmi tyčemi a linear sety z cncshopu.v teatechniku stojí domek s pouzdrem pr.20mm 1110kč prostě všechno je tam o polovinu dražší.
chci cnc s pojízdným portálem o hmotnosti cca až 40kg a nevím jeslti ty levnější tyče a ložiska snesou takovou zátěž
Můžete mi poradit.
http://www.haascnc.com/home.asp
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“