corona virus - obecna diskuze

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Zamčeno
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10125
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

14. 3. 2020, 3:51

zverodoktor píše: 14. 3. 2020, 3:32

A ako vidím, zásoby alkoholu na dezinfekciu máte všetci ale na tú mrchu pritom najlepšie funguje mydlo.
No to musí bejt hnusný chlastat slivovici s mýdlem ,to po nás nemůže nikdo chtít :lol: :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2020, 4:00

Krizový stav se Babiš brání zavést už dlouho. Nebyl by totiž jednička on, ale ministr vnitra, ze zákona. A to by utrpělo jeho PR, takže nee. Kdyby byl krizový stav vyhlášen na začátku měsíce, jak navrhoval Hamáček, mohlo to být lépe podchycené. Jak tu někdo psal: Ještě, že máme Babiše, který to vede dobře...
fmodel píše: 14. 3. 2020, 3:51
zverodoktor píše: 14. 3. 2020, 3:32

A ako vidím, zásoby alkoholu na dezinfekciu máte všetci ale na tú mrchu pritom najlepšie funguje mydlo.
No to musí bejt hnusný chlastat slivovici s mýdlem ,to po nás nemůže nikdo chtít :lol: :lol:
Já nevím, jak kdo ze starší generace si vzpomene jak chutnal koňak od Jelínka z Vizovic. Mělo to dvě hvězdičky a bylo to jako pít mýdlovou vodu. I když, v sedmdesátém osmém přijel k sousedce na návštěvu Američan (původem Nor) a ten to chlastal jak vodu. Prý mu to chutnalo. Dokud neochutnal naši domácí....
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

14. 3. 2020, 4:02

Grad píše: 14. 3. 2020, 3:37 Teď mne to přijde tak, že nejde o nic jiného než o jeho PR, byznys a zachování status quo, tj. posílit svou pozici na věčné časy a... skrátka obdobně jak to udělal teď Putin
Už minulý týden požadoval Hamáček na vládě zavedení nouzového stavu, ale Babiš byl proti. Pak by mělo dojít ke svolání Ústředního krizového štábu, k jehož svolání musí dát pokyn Babiš. Krizový štáb pak přebírá řízení nouzového stavu. Bohužel šéfem krizového štábu je ministr vnitra Hamáček, který by tak ten blázinec řídil. A to se tomu kokotovi B. nehodí, protože by pak nemohl pořádat ty jeho tiskovky a mediální výstupy.
Takže Babiš tohle jen bere jako své velké PR. Tomu jsou lidi u zadele.
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

14. 3. 2020, 4:06

Josef mě předběhl.

Babiš totiž řídí republiku na základě průzkumů veřejného mínění.

https://www.info.cz/nazory/schmarcz-nou ... 44548.html
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

14. 3. 2020, 4:41

Je pěkné, tak nenávist vůči Babišovi dokáže lidem zatemnit mysl.
Já jsem ho nikdy nevolil. Když zaváděl EET, tak to byl pro mě nepřítel číslo 1, nemohl jsem mu přijít na jméno. A kvůli mnoha konkrétním krokům ho nemám rád ani teď.

Ale to, že ho nemám rád, by mi snad nemělo nasadit klapky na oči. Tady se do něj spousta lidí strefuje jak to a ono měl udělat dřív a jinak atd. Ano, po boji není těžké být generálem. Ale i po tom boji - porovnejte jeho chování a tedy kroky Česka s ostatními "vyspělými" zeměmi. A to ještě Češi a Slováci jsou mistři v obcházení pravidel.
I svému ideovému nepříteli bych měl být schopný přiznat úspěchy, ne jen se rochnit v nějakých drobných neúspěších. K těm zákonitě vždy a všude dojde, prý jen Aláh nedělá chyby.

Kdo mě pro změnu velmi silně zklamal je prezident. Jeho chování se mi sice obecně nikdy moc nelíbilo, ale hodně jeho postojů mi bylo sympatických (Izrael, gender, imigrace atd.).
Ovšem tuhle krizi (podle mě) silně nezvládl.
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

14. 3. 2020, 4:54

No, obávám se, že mysl ma zatemněnou někdo jinej a to z opojení mocí a čoček kamer :?
https://video.aktualne.cz/dvtv/gabal-k- ... f6b220ee8/
romanf
Příspěvky: 691
Registrován: 27. 6. 2019, 10:11
Bydliště: Bratislava - okolie

14. 3. 2020, 5:03

fmodel píše: 14. 3. 2020, 3:51
zverodoktor píše: 14. 3. 2020, 3:32

A ako vidím, zásoby alkoholu na dezinfekciu máte všetci ale na tú mrchu pritom najlepšie funguje mydlo.
No to musí bejt hnusný chlastat slivovici s mýdlem ,to po nás nemůže nikdo chtít :lol: :lol:
my, čo pijeme whisky nepoznáme rozdiel :)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2020, 5:46

Mex píše: 14. 3. 2020, 4:41 Je pěkné, tak nenávist vůči Babišovi dokáže lidem zatemnit mysl.
Já jsem ho nikdy nevolil. Když zaváděl EET, tak to byl pro mě nepřítel číslo 1, nemohl jsem mu přijít na jméno. A kvůli mnoha konkrétním krokům ho nemám rád ani teď.

Ale to, že ho nemám rád, by mi snad nemělo nasadit klapky na oči. Tady se do něj spousta lidí strefuje jak to a ono měl udělat dřív a jinak atd. Ano, po boji není těžké být generálem. Ale i po tom boji - porovnejte jeho chování a tedy kroky Česka s ostatními "vyspělými" zeměmi. A to ještě Češi a Slováci jsou mistři v obcházení pravidel.
I svému ideovému nepříteli bych měl být schopný přiznat úspěchy, ne jen se rochnit v nějakých drobných neúspěších. K těm zákonitě vždy a všude dojde, prý jen Aláh nedělá chyby.

Kdo mě pro změnu velmi silně zklamal je prezident. Jeho chování se mi sice obecně nikdy moc nelíbilo, ale hodně jeho postojů mi bylo sympatických (Izrael, gender, imigrace atd.).
Ovšem tuhle krizi (podle mě) silně nezvládl.
Bylo by možná dobré si poslechnout jeho tiskovky. Za prvé, je to jájinek a za druhé si všimnout, že nedokáže říci tři po sobě jdoucí věty, který by se držely tématu. Prostě když to nenapíše Mára, tak je Andy v pr.eli. Podle toho se prý pozná notorický lhář a psychopatická osobnost. A pod tlakem posledních dní se vybarvuje čím dál více. Ne, že bych nesouhlasil s kroky, které jsou nyní zaváděny, ale zdá se že je to pozdě. Jediné, co se mi nelíbí je jeho kdo to byl, jméno! Inu StB zanechala svoje stopy...
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

14. 3. 2020, 6:18

Josef píše: 14. 3. 2020, 5:46 ... si všimnout, že nedokáže říci tři po sobě jdoucí věty, který by se držely tématu. Prostě když to nenapíše Mára, tak je Andy v pr.eli. Podle toho se prý pozná notorický lhář a psychopatická osobnost. A pod tlakem posledních dní se vybarvuje čím dál více....
Je to tak. Hlavní jsou schopnosti pronášet projevy a kvalitní přednes.
V tomto jsou jak známo lepší ženy, mají rozvinutější řečová centra. Takže bychom spíš potřebovali v čele někoho jako je paní Merkelová nebo von Leyen. Obě hovoří plynně a určitě dokáží říct mnohem víc než ty 3 věty. Ministry by jim mohli dělat principál Hrušínský a režisér Hřebejk, ti také hovoří plynně.
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

14. 3. 2020, 6:33

Mex píše: 14. 3. 2020, 4:41 Ale to, že ho nemám rád, by mi snad nemělo nasadit klapky na oči. Tady se do něj spousta lidí strefuje jak to a ono měl udělat dřív a jinak atd. Ano, po boji není těžké být generálem. Ale i po tom boji - porovnejte jeho chování a tedy kroky Česka s ostatními "vyspělými" zeměmi. A to ještě Češi a Slováci jsou mistři v obcházení pravidel.
Babiš není můj ideový nepřítel, jen jde o to, že právě on obchází ty pravidla. Tak mi řekni, proč nedodržuje protokol a nesvolal Ústřední krizový štáb a nepředal řízení nouzoveho stavu ministrovi vnitra?
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2020, 6:34

Nebo klidně hvězda Superstar. Prestože nemá Babišem slibované pomůcky.... I když varování na nedostatek bylo dávno zveřejněné.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2020, 6:37

Mart76 píše: 14. 3. 2020, 6:33
Mex píše: 14. 3. 2020, 4:41 Ale to, že ho nemám rád, by mi snad nemělo nasadit klapky na oči. Tady se do něj spousta lidí strefuje jak to a ono měl udělat dřív a jinak atd. Ano, po boji není těžké být generálem. Ale i po tom boji - porovnejte jeho chování a tedy kroky Česka s ostatními "vyspělými" zeměmi. A to ještě Češi a Slováci jsou mistři v obcházení pravidel.
Babiš není můj ideový nepřítel, jen jde o to, že právě on obchází ty pravidla. Tak mi řekni, proč nedodržuje protokol a nesvolal Ústřední krizový štáb a nepředal řízení nouzoveho stavu ministrovi vnitra?
Protože je Jájínek :( a musel by jednou taky někoho poslouchat... A třeba by se mohlo ukázat, že bez něho to taky jde a možná i lépe, což by některým, i zde diskutujícím, přišlo velmi líto :)
t256
Příspěvky: 2841
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

14. 3. 2020, 6:48

Ten pitomej Babis stale jeste zakazuje testovani v laboratorich ktere to zjevne umi. Na co cekaji, az budeme mit tisice mrtvych?
To neni zadne po boji generalem, to je naprosta neschopnost a diletantstvi. Oni krome par spatne nacasovanych zakazu neudelali vubec nic! Tohle by dokazal udelat uplne kazdy.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2020, 6:52

t256 píše: 14. 3. 2020, 6:48 Ten pitomej Babis stale jeste zakazuje testovani v laboratorich ktere to zjevne umi. Na co cekaji, az budeme mit tisice mrtvych?
To neni zadne po boji generalem, to je naprosta neschopnost a diletantstvi. Oni krome par spatne nacasovanych zakazu neudelali vubec nic! Tohle by dokazal udelat uplne kazdy.
Protože testy mají povoleny i laboratoře z holdingu. Jenže ti si účtují 3000,- za test a ta co to prokazatelně umí, ale je zakleknuta, brala za test něco přes dvanáct set. Přeci jednoduché počty. A ještě řekla, že zpěvák zpíval lži, takže se musel omluvit a to se neodpouští. Pandemie, nepandemie.
Naposledy upravil(a) Josef dne 14. 3. 2020, 6:53, celkem upraveno 2 x.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

14. 3. 2020, 6:52

Mart76 píše: 14. 3. 2020, 6:33 ... Tak mi řekni, proč nedodržuje protokol a nesvolal Ústřední krizový štáb a nepředal řízení nouzoveho stavu ministrovi vnitra?
To nevím. A nevím ani, jestli jsou pro to nějaká striktní pravidla, jestli tato situace spadá přesně do nějaké škatulky atd.
Pokud by však situace odporovala nějakého zákonu, tak už by určitě dredatý harmonikář sepisoval udání do Bruselu.
Každopádně ale pokud bych si mohl vybrat, jestli vše bude organizovat pan Babiš nebo pan Hamáček, tak já osobně hlasuju pro Babiše.

K zákazu testování v jiných laboratořích: tohle nařízení mi hlava nebere. Na to by se mohli důrazně zeptat nějací respektovaní novináři nebo opoziční polici. Taky by mě to fest zajímalo a nechápu to.
Zamčeno

Zpět na „Provozní záležitosti“